Dobrý gynekológ/ -ička v Trnave

orešanka

Zaýila som u Ilavského už rôzne spôsoby ale vždy mal učitý čas vyhradený pre urgentné prípady alebo neobjednával. Teraz sa to však už úplne zvrhlo na biznis. Obávam sa, že so situáciou ostatných čakárňach máš pravdu ale ešte stále si to nejak nechcem pripustiť a dúfam.
K tej BB- mám ranku na krčku a za vyšetrenia som doplácala okolo 800 Sk, náslená kontrola u Ilavského (sa na odber vzoriek) ma stála 500 Sk. Keď si k tomu pripočítaš cestu a doplatky za lieky, je to celkom pekná suma. Ak by som chodila na vyšetrenie len 1x ročne, neváham sa objednať za 200 Sk. Lenže posledný rok som tam bola niektorý mesiac aj 2x a to už nie sú malé sumy.
4 roky váham len kvoli jeho odbornosti. Keby bol iný odýdem hneď po tom ako ma prvý krát posla do nemocnice na onkológiu bez toho aby mi čokoľvek vysvetlil. Týždeň som sa zhrýzala kým som vystrašená zistila, že je všetko v poriadku.

luccy11

narocna urcite nie si, ked k nemu chodis uz 8 rokov, tak dobre vies ako to vzdy v cakarni bolo,chodimk nemu castejsie a ten poplatok mi za to stoji aj ked nemam peniaze na rozhadzovanie, myslis ze v inych cakarniach to vyzera inak a ze inde platit za objednanie nebudes? ked nezaplatis tak si to tam tak isto odsedis a odcakas. mozem ti dat otazku, co ti robili v bb o kolko si platila tam, nemusis konkretne popisat svoju diagnozu:) iba chcem vediet za co si tam platila

orešanka

Už som to sondovala a rozhodujem sa mezi Navrátilom,Štrbom, Eliášom a Novákom ale ešte neviem.Chcela by som aby mal svoje sono a nemusel objednávať pacientky k iným lekárom. Jasné, že by mal byť dobrý odborník - empatik a nechcem v čakárni stráviť celé doobedie. Asi som príliš náročná.

orešanka

machulka 066 je toho viac. Ono sa to zberalo postupne. Tiež som bola v BB u Jednrušáka a som s Ilavským spokojná ako som už písala po odbornej stránke ale mám dojem, že už to preňho nie je povolanie (poslanie) ale len práca.Asi si to idealizujem. Chodím k nemu už 8 rokov ale už 4 roky sa odhodlávam na odchod. Má veľa pacientiek a pokiaľ nemáš problémy tak sa raz za rok objednáš za 200 Sk. Lenže ja som tam bola v priebehu roka asi 10 krát a ak by som si mala pokaždé zaplatiť 200 Sk tak neviem.A čo tehotné? Veď tie sú tam každý mesiac. Druhá možnosť je počkať si od 6 hod do 8 hod na časenku a potom čakať minimálne do 10 hod, kým sa prvá pacientka s časenkou dostane na radu. Ďalšia vec čo mi vadí je ovplyvnená aj mojou psychikou ale nemôžem inak. Mala som problémy a v 2 mesiaci som potratila. Nemyslím si, že to bola niečia vina ale ten spôsob jednania - on mal možno v ten deň viacero potratov ale pre mňa to bol prvý v živote a spôsob akým mi to povedal a v zápätí si ešte vypýtal 200 Sk, veď som bola objednaná - to ma dorazilo. Bola to tá posledná kvapka. Zhrniem to - keď máte len menšie problémy a nevadí vám, že sa budete na všetko vypytovať a občas sa dožijete necitlivej poznámky - je to výborný lekár a odborník. Rozhodnutie je na každom z nás.

ivette

Perfektny je dr. Navratil. Vazne, je to Pan doktor. Perfektny pristup, skvela odbornost. Problem je, ze ma svoju ambulanciu pri starom cintorine, teda nie je v centre, ale hlavne, ma tam dost ludi. Hech... o ILavskom by vam moja mama mohla rozpravat take pribehy, ze by ste odhovarali kazdu pacientku v jeho cakarni.

luccy11

machulka006: ja ti ho doporucujem, ked ta zoberie, tak nevahaj je to dobry odbornik, ale kazdy ma svoj nazor, jednemu vyhovuje, druhemu nie

machulka006

orešanka: a čo ti vadí na MuDr. Ilavskom??? ja by som totiž chcela k nemu prestúpiť...mne nevyhovuje môj lekár, som síce z iného mesta ale chcela by som ísť k nemu....

luccy11

ja k nemu tiez chodim a uz som si aj na ten jeho sposob zvykla a ked ti mozem poradit tak sa ho drz, poslal ma k onkogyn do BB a tam mi mudr. povedal ze to aky problem mam ja by iny lekar ani nemusel zbadat, skus este najst nejake riesenie, mozno staci iba diskusia s nim, mne tiez povedal ze co to mam za partnera... a nebolo mi to jedno