strie a vyrazky

Príspevok v téme: strie a vyrazky
lulu3

dobry den prajem.mam len 16 a strasne ma trapia vyrazky na dekolte a okolo lopatiek na chrbte. rada by som vedela ze co na to pomaha. skusala som vseliake pripravky ako Zynerit, alpu aj som bola pri mori ale nic mi nepomohlo. a aj ma trapia strie. pocula som ze sa ich neda zbavit. ze len zosvetleju tak by som rada pocula od zien co ich maju ci fakt zosvetleju a ci sa tomu neda dajako pomoct. dakujem vopred :|

lulu3

ale ja tie strije mam aj na dekolte a dost ma to trapi lebo sa hanbim vyzliect do plaviek :( ale diki za radu :) nejako to uz zvladnem. ved nikto neni dokonaly :)

nikka3

si v puberte, hormony sa ti blaznia to preto mozes mat tie vyrazky, ja s tym skusenost nemam ale kamaratka hovorila ze jej velmi pomohla nejaka antikoncepcia. na predpis od koznej najskor. skus sa na to spytat. a tie strie.. no tie mam aj ja, tak ale neviem ako maju vyblednut, ja ich mam skor blede proti okoliu hlavne ked sa opalim:)... take jazvicky. a v lete sa tam casto spalim :D teda neviem ako na tom si, ale ja hoci ich mam na zadku a hore na nohach, velmi to nevnimam, len ked sa fakt na to zameram, nemyslim ze je to tak vidiet :) nemusis sa preto trapit :)