stála bolesť v podbrušku+pálenie

Príspevok v téme: stála bolesť v podbrušku+pálenie
lienocka2808

Ahojte,ja som uz naozaj bezradná. Od decembra 2009 ma trápi bolest v podbrušku + bolest pri pohlavnom styku, a s tým súvisiace pálenie. Niekedy je to lepsie niekedy je to horsie. Najhorsie na tom celom je, ze som absolvovala radu vysetreni a samozrejme nic mi nezistili. Kultivacne vysetrenia-kvasinky, gardnerella, kvapavka a ine bolo v poriadku. Pap test - 2, HPV negativne, Sono vnut. pohlav organov bez naznaku zapalu-negativne. Bola som odoslana na urologiu, sono obliciek + mechura v poriadku, testy na chlamidie, uraplazmy a mykonplazmy negativne. Urolog ma odpalil s tym, ze nevie co ma somnou robit ze som ok. Lenze mna to boli v podbrusku kazdy, den, neviem identifikovat tu bolest, ci je to gynekologicke alebo urologicke, Uz nemozem ani poriadne sexovat :( som naozaj bezradna. Neviem co mi je...

jajkafr

lienocka
skús zmeniť gynekológa kamarátka mala tiež bolesti v podbrušku a zvlášť pri pohlavnom styku jej gynekologička jej povedala že je ok... jej to nešlo do hlavy zmenila gynekologičku a tá jej zistila nejaký zápal nasadila jej lieky a bolo to ok a tiež vysadila antiku a odvtedy nemá žiadne problémy

lienocka2808

No ano tie vytery mi robili z krcka maternice, aj tie mykoplazmy aj chlamidie, vsetko negativne. Neviem co mam robit, ked ma vsade odpinknu ze mi nic nieje, pritom mam bolesti. Uz si pripadam, ked pridem na gyndu, ze ich tam zatazujem.

zu17

noo, chcela som sa spytat prave na vysetrenie na ureaplazmy...ale ked hovoris, ze ti robili aj to, tak uz potom neviem. Ale priznaky mas prave na ne... Robili ti ich sterom z krcka maternice? Ked uz niet inej pomoci, asi by som skusila nejaku alternativnu moznost, napr. vysetrenie bioptronom - -odkaz odstránený-