Kosti

Príspevok v téme: Kosti
gloso

Mam menší problem potreboval by som aby ste mi pomohli.Som chalan mam 16 rokov a mam problem z nohami a predlaktim...ked beham tak ma trochu bolia predkolenia(píšťala).Minule ked ma kopol do nohy kamoš pri futbale tak som myslel,že zomriem.Predlaktie ma bolí ked cvičím biceps,niekedy musim prestať lebo citim velku bolesť..Dufam že to neni osteropoza,,nesedi mi to pijem vela mlieka,jem vela mliečnych vyrobkov atd...
kto by mi vedel pomocť tak nech mi tu odpíše budem velmi vdačný.

0vecka

podla mna je stavba kritickejsia ako posilovna ... a je pravda ze su ti nanic ono hlavne ked tazko cvicis v takom veku tak moc nenarasties...

gloso

PAX cvičím pol roka a tie proteiny som len chcel na skušku...teras pojdem na brigadu cez leto tak ich nebudem brať dva mesiace pravdepodobne,len dufam že sa mi to na stavbe nezhorší

gloso

//////

to su tie proteiny,,este ich mam vyše polky a myslim si že to nebude tym lebo som to už mal predtym nejaky ten čas

Gregory House

Rano sa na to pozriem, uz idem vypnut PC, pozistuj si zatial tu anamnezu a pozri sa, ci necistis nahodou vanu s niecom s vysokom obsahom fosfatov

Gregory House

Pekne povedane PAX, mozem len suhlasit. Nazoaj to vysad, jednak tam davaju vselijake "bludive proteiny" co ani nevedia co sposobuju. Ostatne uz povedal(a) PAX.