plesnivy chlieb pokazeny tuniak a zblazneni žaludok

Príspevok v téme: plesnivy chlieb pokazeny tuniak a zblazneni žaludok
marcelity

ahojte prosim vas vie my niekto poradit včera sa my stalo že som zjedla plesnivy chlebik a pokazeneho tuniaka hned ako som to zadala otočilo my žaludok,...
nesledne my zostalo strašne špatne vyvraciala som sa ..a potom moj žaludok nezniesol nič ani vodu vraciala som celu noc v cca 20 minutovich až 1hod intervaloch ...normelne som sa pokušala jest do 17:00 potom som to zdala kedže som to vždy vyvratila,...potom som celu noc len vodu,dala som si aj lieky mig400 paralen a aj began všetko som vyvratila ...rano bol žaludok dost kludny ale po par krokoch a umity zubov pastov ma znovu naplo a opeť som zvraciala,...potom som dostala krče do žaludky od večera piatej hodiny som nejedla stale ma nutka na zvracanie davam si len vodu aj to malo a často ale aj to sa my sem tam podary vyvratiť ,...poradi my niekto čo mam s tym robit? bojim sa ist k lekarovy,...

marcelity

no hej plesen vydlo no ja som bola na sustredeny a pitala som sa kamošky či si možem vziat chlieb a on bol z vrchu pohode a ked som si vzala druhy krajec tak ma nenapadlo pozret zospodu a on bol tam plesnivy vie moc ale taka zelena pleseň,...a ten tuniak som kupila v potravinach a stale sa my nezdal že chuty čudne a ked som už mala polku zjedenu tak som si pozrela datum spotreby,...

marcelity

nie prečo by som mala...nepijem nefajčim nefetujem,...som športovec už desať rokou žijem zdravo no bohuzial sa my stalo nedopatrenim že som zjedla niečo pokazene,...