o co jej ide?:((( je lezba?

Príspevok v téme: o co jej ide?:((( je lezba?
:(ttttt

ahojte. prosim o radu. neviem co sa deje s mojou priatelkou ale pyta sa ma debiliny ci by mi vadilo kebyze sa bozkava alebo sexuje s nejakou zenou. nehovori to stylom ze to chce urobit ale ze by to kludne urobila ze je to pre nu v celku normalne. ja som zasadne proti ze by mi to vadilo a vzdy ma to podrazdi a poviem jej ci by sa jej pacilo kebyze to robim s chlapmi..fuuj!!..viem ze so zenskymi je to inak ale myslim ze sex je nieco intimne a patri do vztahu a ne len tak. neviem o co jej ide. a potom mi povie ze podla nej by som jej to i tak odpustil. ako fakt nechapem. ale pritom sa lubime!! ale toto by mi velmi vadilo, bojim sa ze to neostane len pri nazoroch ale postupni pri cinoch. poradte mi, je este mlada alebo ako?:((( thanx lot

Patika16

To je UPLNE normalne ja som sa tiez bozkavala a ece aj pred mojim chalanom ale aj tak s kamoskou a tiez mozno keby som bola fakt mmooooc napita tak by som sa s nou vyspala vies baby vedia kam sahnut:))) fakt je to normalne:)

:-)

nemusi byt lezba, mozno je bi:-)ale nie, teraz vazne, mozno si mysli, ze je to tvoja fantazia, alebo chce zistit ci je to tvoja fantazia.ved sa s nou vazne porozpravaj o tom.pa.