Poradte,prosím

Príspevok v téme: Poradte,prosím
Muz

Ahojte

Mam 20 a poznam sa s dievcatom/zenou co ma 25,boli sme vonku smiali sme sa jej moj vek nevadi,pisala ze budeme velky kamarati,ale ak sa do nej zalubim tak mi stym pomoze,toto pisala,proste sme ako dvaja teenedzeri !lenze tu zacina problem s mojej strany,zacina sa mi pacit viac ako kamoska,chcem sa jej venovat ale nechcem byt otravny,chcem byt k nej mily pozorny aby trosku vycitila ze sa mi paci a myslim to fakt ze uprimne od srdca a nejde mi o to aby som ju pretoto,myslim ze mam u nej sancu,poradte ako sa spravat?teda budem sam sebou ale daco poradte ako si ju ziskat,a pekne pomalicky a opatrne...pripadne nejaky drobny darcek alebo nieco v tom zmysle...ona je uzasna a som snej paf!

PS:posmešky si nehajte pre seba len rady chcem ziadne ze to nepojde a tak ..ono to musi ist!

mamkatka

ja som od manzela o 3 roky starsia a sme ako manzelia skoro 6 r. predtým sme boli spolu 13 r.a funguje to mame 2 krasne deti ale ide hlavne o to ako si budete rozumiet v inych veciach a vobec neries to ze aky je tam rozdiel bud sam sebou ked mate bit spolu tak budete osud to rozhode

Simona_Dul

To, ze ty mas 20 a ona 25 rokov, absolutne neries. Ak si "sadnete" povahovo, vlastnostami, nazormi je to uplne fuk.
A uplne suhlasim s tym, co napisala Zuzu35. Bud prirodzeny, nesnaz sa tlacit situaciu nasilu, ono to pojde samo. Bud k nej pozorny, vnimavy a hlavne sam sebou.
Velmi ti drzim päste a daj nam vediet ako pokracujes a ako sa vam dari :)

Zuzu35

Ahoj myslím,že by si ju mal pozvať von ako kamarát len tak si sadnúť pokecať.Ale rozhodne by si jej mal darovať nejakú pozornosť niečo malé to vždy poteší.Ale čo sa týka tvojich citov mal by si sa aspoň na začiatku držať na uzde aby si nebol príliš akčný. Ja by som to nechala na ten správny moment ktorý proste príde sám bez nejakých plánov musí preskočiť tá obojstranná iskra. Držím palce :-DDD