4 dni plac, sklamanie...ako sa mam zachovat?

Príspevok v téme: 4 dni plac, sklamanie...ako sa mam zachovat?
opalka

V stredu mam promocie
moj partner je casovo velmi vytazeny, preto o tom vedel dost dopredu,akurat presny cas sa upresnil pred tyzdnom
samozrejme, v ten den uz nieco mal naplanovane

povedal, ze to zrusi.... a posledne 4 dni placem pret,ze to nezrusil,ale posunul trosku neskor

cely rok makam, staram sa o nas, nemzem naplanovat nic,lebo stale nas cas zavisiod neho,tak som ymslela, ze asponv den promocii,ked tam bude cela rodina bude so mnou bez toho,abyniekam odbehol,alebo odisiel skor....

som strasne sklamana, chcela som od neho jeden den....a odpovedou bolo,ze ho to mrzi, ze tam bude...ale potom ma nieoc, co ma uz slubene... ale takto je to vzdy... vzdy ma prednost niekto iny a vzdy ho strasne mrzi,ze ma sklamal...

neviem,ako sa mam zachovat, povedala sommu,ze ak tam nema byt s nami cely cas, nech tam ani nejde...

neviem,ci sa to da pochopit,ako to citim... nechcem ,aby to vyznelo, ze robim vedu z toho,ale naozaj stojim za nim cely cas a jeden den ma ist o mna....

opalka

o tie promocie ani nejde

ide o to, ze si nedokaez najst cas na mna... ked mne na iecom zalezi.... a vzdy vitazi praca

taketo situacie zazivam casto,len teraz zrovna ide o promocie

dalo by sa to zhrnut, zehlavna myslienka mojho problemu je: vsetko sa riadi tak,ako ma chlap cas a ja nemozem nic... nie je schopny obetovat cas

siamej

no, vidis, sama si napiala ze nebol ani na svojej. z toho by si mala pochopit ze to proste vnima inak a on mozno nechape preco je prave tato udalost pre teba dolezita. je proste asi taky. to si si za tie 3 roky mohla vsimnut a rozhodnut sa ci ti to vyhovuje alebo nie. nevravim, keby nedosiel ja neviem k tvojmu porodu alebo do nemocnice ked ochories, keby nebol s tebou vtedy ked ho naozaj potrebujes, tak by to bol "ch.j". ale kvoli takymto malickostiam si rozbit vztah... no ak su toto tvoje priority v zivote tak si najdi niekoho podobneho radsej.

siamej

ja by som na takomto niecom nebazirovala. ved promocia je len trapnych par minut. ja zrejme nepojdem ani na svoju. ak by som si mala vybrat medzi zarobkom a promociami tak volim peniaze. ved si potom mozte zajst na veceru alebo kde, a bude to lepsie ako par minut v aule kde bude na teba hladiet z dialky cez hlavy inych na par minut a potom zapozuje na rodinnej fotke. no naco. toto naozaj nie je zlomovy okamih v zivote, podla mna ked niekto zacne skolu tak je prirodzene ze ju dokonci.

opalka

moj priatel ma vysoku skolu,ale svoje promocie odignoroval

cely rok pracuej vo svoje praci a maka aj tu bokom.... co je praca a zaroven konicek

nevie povedat ludom nie, teda,okrem mna

prijemen veceri nehrozia,lebo za poslednu dobu mame tooh obaja vlemi vela v praci a cez vikendy si privyraba takto

preto osm sa tak namotala na ten den promocii, ze by to mohol byt den oddychu a nieco pre mna,lebo je stale prec a mrzi ho....no asi nie tak,aby nieco obetoval

ja viem, ze je to moj den,ale ked snikym zijes alubis, chces,aby tam bol.... nechcem byt ako urevane decko,ale velmi sa ma to dotklo a ak dnes vecer nepride s riesenim,myslim, ze pojdem prec....

nezasluzim si, aby som ja musela prosim mojho chlapa o taketo nieco...aj ked s atvari,ze ho to vazne mrzi...ale je to dokola to iste
poznate to sklamanie

promocie

Aposn ze tambudes mat priatela na chvilu, ved ked spolu byvate tak si urobite romanticky vecer neskor a ak Ti to vobec nevyhovuje, tak asi najlepsim riesenim je nechat ho.
Pozri moj priatel tam nebdue vobec, no a co?Budem tam mat rodinu,ludi, na ktorych mi zalezi...
Rodina pri Tebe ostane navzdy a vzdy Ta podpori, ale priatel a aj manzel moze kedykolvek odist a vykaslat sa na Teba.Pre mna je ovela viac rodina ako priatel.

usiko

opalka,

myslela som ze ide o jeho pracu, ktora vas oboch zivi....ale ked vravis, ze je to druhe zamestananie, alebo co, a jeho argument je ze by bol za debila, tak to je dobry ch.j....prepac, ale je to tak. ma ten chlapec vysoku skolu? lebo ak nie, tam mozno neznesie, ze by zena mala mat vyssie vzdelanie ako on a jednoducho ti to spravil, lebo je proti tomu....

opalka

asi prezivam ten prvotny sok a sklamanie, po ktorom sa otrasiem a vyrieism si to
realne viem, ze tot nechcem, to neexistuje,aby sa ku mne niekto takto choval

promocie

Co tak zmenit svoj zivot a po promociach si pobalit veci a odist od neho?
Ja na promociach nebudem mat vobec priatela a neplacem. Ziadneho muza nemozes donutit k veciam, ktore nechce, nechavam tomu volny priebeh ...
Baby prestante fnukat nad muzmi, ktori za to nestoja ...

opalka

sme spolu 3 roky,byvame spolu
viem,ake su to aktivity,su dolezite,ale su vzdy.....podriaduje sa im cely nas zivot, je to druha praca jeho,s tym rozdielo, ze si moze vybrat,kedy ano a kedy nie
tiez si myslim,ze clovek si musi najst cas na milovanu osobu,obzvlast v takyto den....

povedal, ze ak to tam zrusii,tak bude zas za debila.....
ale to, co bude predo mnou,ak tam pojde mu je asi jedno
je mi z toho strasne...nie len zo zajtrajska,al vobec z toho, ako sa to vzdy riesi a kto ma prednost

andrea88

vieš čo? tak nech tam nejde.. kašli na neho, pekne sa uprav, nahoď sa, úsmev.. bav sa so spolužiakmi, rodinou.. na fotkách budeš žiariť a on bude ľutovať, že tam nebol.. keď si potrebuje odbehnúť..hm..aj povedal, čo také a komu sľúbil? neviem, ale ja by som taký vzťah, aký tu opisuješ, asi nezvládla.. proste ak si nevie nájsť čas teraz, to len spolu chodíte, si predstav, aké to bude časom.. horšie!