bolesti pokožky po opálení

Príspevok v téme: bolesti pokožky po opálení
ceky

V utorok som bol na kúpalisku kde som bol cca 6 hod (aj cez obed). Nepoužíval som krém na opalovanie ani po opalovaní...spálil som sa a dnes (za dva dni) mám dosť bolesti, ktoré sa stupňujú... je to akoby som mal otvorenú ranu ktorá je citlivá na dotyk... bolí ma tričko aj jemná košeľa...keď zdvihňem ruku tak v ramene, kde sa mi nahromadí pokožka ma to tiež začne bolieť...spím v pohode... ide hlavne o hornú polovičku tela. To že sa budem šúpať, s tým som zmierený, ale mňa zaujíma či by to nemohlo byť niečo horšie. Či je to aj normálne keď sa spálim, čo bude nasledovať atď... ja som sa totiž ešte poriadne nespálil... keď som prišiel domov, mama ma natrela telovým mliekom Nivea, čo trochu chladilo, ale dnes keď som sa natieral je to fakt bolesť...dosť nepríjemná činnosť... za vaše skúsenosti a odborné vedomosti vopred ďakujem.

ceky

Mirka, znásilňovať? jaj tak preto som sa ešte nenatrel!!! :D že blond tvojho prirodzenia... takto ma nedostaneš! :D dnes sa to už nenosí :P
...hmm, kyslá smotana mi chutí... neytiri, nie si náhodou práve teraz spálená??? :D :D :D

mirka 23

No ta OK, takže nie tvoj typ.. hej? aj ja som blondina, od prirodzenia! :D žiadna chemia. Akurat že sa už nespalim, lebo som po dovolenke v Afrike, ale toto čo si ty vystrojil, to ani môj manžel nedokaže. A to som ho musela skoro znasilňvať aby sa natrel.

neytiri

správne trafená... :P no celkom si ma vystihol... :D surové mlieko?no ak chces pobehovat nahy a smrdlavy prosím.... ja radšej nahá vonavá... kyslá smotana perfektne chladí na brušku..:P

ceky

Ty Mirka... pozor na slová! Trochu mi to lichotí :P ... definícia normálnosti dnešnou skazenou spoločnosťou... je to skutočne lichôtka ...ty lichotník... šak ma ty balíš ... :D
Ale ne... žartujem... nie si môj typ. Mne sa páči Neytiri:P... Určite je to modrooká blondína s citlivou pokožkou, ktorá si priam vyžaduje moju starostlivosť. Z jej príspevku dokážem vyčítať, že má prsia, pretože nosí podprdy (pokiaľ sa práve nespálila alebo...alebo :P) a že sa niekedy sprchuje takže normálne moderná žena ktorá rada navštevuje pekné destinácie. Niekedy neuznáva uteráky takže rada pobehuje nahá čo ju radí do kategórie správne trafených...tie ma vedia zaujať. Hlavne keď lapajú studený vzduch aby sa schladili :D

p.s. v chladničke mi kysne surové mlieko...môže byť to?

dr_house

Radšej mať dieťa ako nemať niečo na ochranu čo?jasne že ťa to páli a aj bude,sprav par krokov do lekárne a vezmi si nejaký chladiaci gél.

mirka 23

Ty si nenormalny!
Panthenol sprej je výborný, ten si určite kup a ta kysla smotana, resp. jogurt je tiež fajn. Vela šťastia ti prajem, nech sa daš čo najskôr doporiadku

ceky

dik ... určite sa mi uľavilo... ale ja som taký lenivý že sa radšej prehlásim za natural a nemusím sa tak natierať ničím :D... no hej...vy ženy to môžete mať horšie...my máme väčšinou prsia pevnejšie než vy tak sa moc nehýbu pod tričkom :D ... každopádne aj tak je to zážitok... dať si vak na chrbát alebo tak niečo... ešte raz dik :)