faraon - co pomaha

pietrop2

Ked tam dostanes "faraona " zaberajú najviac ich lieky, antinal je uplne spolahlivy.tento rok som problémy nemal,bolo to OK.Treba si dávat pozor a nekonzumovat ich vodu v žiadnej podobe, ani zuby umývat a pod.
Na druhej stene tam funguje výborná zdravotná starostlivost/máme len velmi dobré skusenosti/ delegat ihned zohnal lekára a bolo to OK

pietrop2

Ked tam dostanes "faraona " zaberajú najviac ich lieky, antinal je uplne spolahlivy.tento rok som problémy nemal,bolo to OK.Treba si dávat pozor a nekonzumovat ich vodu v žiadnej podobe, ani zuby umývat a pod.
Na druhej stene tam funguje výborná zdravotná starostlivost/máme len velmi dobré skusenosti/ delegat ihned zohnal lekára a bolo to OK

pietrop2

ahoj
ja na Egypt nedám dopustit.boli sme tam 3x.
Pred týždnom sme došli,boli sme 14 dní a mne je tam velmi dobre

sfinga:)

ahojte...viem, ze je to troska od veci...ale chcela by som ist do egypta tento rok aj s kamaratkami.... a nasi sa hrozne o nas boja, ze je to nebezpecna krajina, ze nam tam nasypu drogy, unesu a co ja viem co, ze ked tam pojdem tak sa uz nevratim...ze mame si vybrat radsej nejaku europsku destinaciu, lebo sa boja ze egypt je uplne ina kultura, arabi(hoci ja osobne si myslim, ze su dobri ludia... mna osobne egypt hrozne pritahuje...a aj ostatni znami maju divne reakcie, ze nech ma tam nepustaju a tak.. aky je vas nazor???

vevericka

endiex je fajn, ale lekari teraz nejako radi davaju reasec..ten sice zastavi hnacku, ale nelieci problem..endiex zabija skodlive organizmy..ale inak hnacka by sa prve dva dni nemala riesit vobec..nech sa to ciastocne samo vyplavi..a ked to trva 3 dni nasadit uhlie a dalsie lieky