naozaj zaručená diéta

líštička

watermelon: ja nikoho nechcem odsudzovať, naozaj je každého osobná vec, ako sa stravuje a jesť surovú stravu má určite svoje klady, ale nie som si istá, či si mal ako príklad uviesť práve túto stránku. Pozrela som si celé to Before and After fórum a zopár dievčat a dokonca aj mládencov sa už podľa mňa pohybovalo na hranici anorexie (vytŕčajúce rebrá, kľúčne kosti už potiahnuté len kožou, vychudnuté nohy). Všetkého veľa škodí a títo ľudia (všetci títo boli mladí, fotky starších boli v pohode) už podľa mňa hazardujú so svojím zdravím.

wonderbra

ZARUCENE FUNGUJUCI RECEPT NA CHUDNUTIE:
1)vynechat sladkosti, vyprazane a nadmerne mastne jedla (to neznamena vynechat sacharidy a tuky)
2)zachovat spravny pomer sacharidov-tukov-bielkovin vo vyzive a ich "nacasovanie"
3)pravidelne jedenie kazde 2-3 hodiny
4)znizit prijem kalorii, ale nikdy nie pod hodnotu BM
5)aerobna cinnost 4 krat do tyzdna 1 hodinu
na nejake hlupe tabletky zabudni. takto to funguje, myslim ze aj matematicky:-)
drzim palce

watermelon

naozaj zaruceny recept je prejst na surovu stravu. jest iba ovocie trosku zeleniny hlavne listovu a trosku semien orechov. to je ten najucinnejsi recept a navyse dostanes k nemu bonus: zdravie
pozri si fotky ludi pred a po, co sa stravuju surovo. Ak nevies po anglicky, tak fotky kde su tucni, su pred prechodom na surovu stravu a fotky kde su krasni a stihli su z obdobia pocas surovej stravy
www.30bananasaday.com
akosi mi tu nedovolia dat cely link, tak si na tej stranke zadaj v hornom pravom okne BEFORE AND AFTER PHOTOS a potom si na to klikni, uvidis nadherne premeny ludi