Hlupaňa!

Príspevok v téme: Hlupaňa!
bebe1111

Ahojte,som strašná hlupana,mam priatela s ktorým chodim okolo roka,občas je to fajn,ale vie byt aj velmi kruty,len same urazky..ale stale sa neviem vzchopiť a dat mu koniec,nieco ma stale brzdi a ja neviem co...cchem svoje trapenie ukončiť..uvedomujem si ze som hlupana,vsetci mi to vravia..neviem preco si davam skakat po hlave...:(....ale proste neviem mu dat koniec....och

BJ

Zacat sa mat rad len tak, pokial sa clovek nema rad, nejde. Treba na to ziskat urcite poznanie, kedy clovek pochopi vahu a zmysel lasky. Zacni tou knizkou, co som ti odporucil.

watermelon

Tak v prvom rade si myslim, ze sa nemas rada, ked so sebou nechas ludi tak zaobchadzat.
Zacni si vazit samu seba, zacni sa mat rada. To je ta najlepsia rada aku ti mozem dat.

dkjsd

tu knizku daj do google

Láska, vztahy a přátelství rapidshare

a mas ju na stiahnutie*

*pred stiahnutim over uzivatelske a licencne prava :P

uhlie

My ta nepozname, tak nevieme, ci si hlupana, alebo nie si. Ale ak si, ako pises, tak sem zbytocne pises, lebo my ti nedokazeme pomoct.

isabella

cele co potrebujes je nejaky impulz, tzv. poslednu kvapku... potom budes schopna ho opustit... je to cele len na tebe, ze to nema buducnost to vies, uz sa musis len vediet rozhybat... vela stastia

tak

No pozri sa hlupana nie si, a ak citis, ze je koniec vo Tvojom vztahu, tak to ukonci, daj si do poriadku Tvoje myslienky a hore hlavu, ...

BJ

Vola sa to astralny parazit, ktorym si znecistena, a ktory ta obera o energiu. On chce, aby si pri nom ostala, a trpela. Musis ziskat viac sebelasky, sebaucty, a mat sa radsej... a potom oslabis svojho vnutorneho demona, a zacnes byt panom svojej mysle.
Precitaj si tuto knizku: www.martinus.sk
A vsetko pochopis.

purblanka

ak chceš vedieť či mu na tebe zaleží,urob patričné kroky.Povedz mu nech rozmýšla čo robí,a ak to bude ešte dalej pokračovat povedz mu,že ho necháš-uvidíš ako ta´´zareaguje.

alusinka

Nie si hlupana. Podla mna si toto iste prezilo, a este stale preziva vela z nas.
Rada by som ti poradila, ale tak zrejme by ti to nepomohlo. Logicke by bolo odist, ale tak to ty uz davno vies.
Tak mi ostava, len ti drzat palce, aby si sa rozhodla spravne a bola opat stastna ;)