Prišla som o lásku svojho života

Príspevok v téme: Prišla som o lásku svojho života
zuzi2525

ja viem že je tu podobných tém vela, ale nevládzem, srdce mi ide roztrhnút, je to strasné. Boli sme spolu 2,5 roka nevravím, boli medzi nami hádky, ale nič velké. Milovala som ho každým dnom viac, bol to chlap mojich snov, ked sme ako 12 roční dostali v škole tému aký by mal byt moj partner, jeho výzor, vlastnosti,povaha sedeli nanho. Bol krásny, s čiernymi vlasmi vyšportovanou postavou, mal ukončenú vysokú školu, dobrú prácu, v 23 rokoch si kúpil byt, auto, bol poriadkumilovný, nefajčil, šikovný do všetkého či do varenia, techniky, alebo mužských prác, nič mu nerobilo problém. Miloval ma velmi, cítila som to, boli sme spolu vela, a vždy sme mali čo robit, chodili sme na kúpalisko, prechádzky, dovolenky, kina s kamošmi von. Ešte pred týždnom mi písal, aký je štastný že ma má, ako ma miluje, nevedel sa dočkat kedy prídem k nemu a z milovania som cítila že som prenho doležitá a o týžden je všetko inak, povedal, že by sme sa nehodili k sebe, vraj on chce aktívnejší vztah a teraz che byt sám, že chyba nie je vo mne ale v nom, lebo on je sebecký. V lete som sa mala k nemu nastahovat, pred troma týždnami som spravila bakalárske štátnice, pomáhal mi so školou, pri písaní bakalárky, nútil ma učit sa ked sa mi nechelo, a ked som zoštátnicovala bol nesmierne hrdý na to jeho mama mi šila šaty, proste všetko bolo ok. A teraz na promociach tam budem sama, nebude tam somnou osoba, ktorá ma tak dlho podporovala ja sa tam zosypem. V zime sme mali krízu, videla som na nom že je unudený, že nie je štastný, ale všetko popieral, vravel že ma miluje, že si to vymýšlam, tak som si myslela že mi fakt hrabe, ale teraz bolo všetko v pohode, nevedel sa ma dočkat, ked sme 3 dni neboli spolu aspon na chvilku skočil ku mne aby ma videl. V poslednom čase velakrát chodil cez víkendy bezomna s kamošmi, ja som sa učila a neviem či si uvedomil, že sa chce bláznit, alebo neviem. Problém bol aj v tom, že som si nevedela nájst prácu, bývame v malom meste a najvačšiu fabriku zavreli do ktorej som mala aj ja nastúpit, velakrát videl na mne že sa trápim, nechcel aby som odišla do iného mesta, lebo to by znamenal koniec, cez týžden by som bola tam, víkend škola vobec by sme sa nevideli a kvoli tomu som sa k nemu nemohla nastahovat, nemám totiž príjem a neviem či aj to v tom nespravilo rozhodnutie, ale kvoli tomu zničit vztah ktorý by fungoval a pokazit štastie ludi? Neviem čo robit, som uplne sama, všetky kamarátky pracujú a ja nemám nič, som zavretá sama a 5 minút sa mi zdá ako hodina, mala som íst na leto do rakúska, ale nevyšlo to nie z mojej strany a aj ked si hladám niečo všetko je obsadené, ako zabudnút a zmierit sa s tým, že ho nepobozkám, že ho neuvidím, že už ku mne nepríde? Proste prišlo to tak nečakane, mojím rodičom v štvrtok vravel, že chce aby sme spolu bývali a v stredu sa rozíde. Bol pre mna dokonalý, bola som nanho pyšná a teraz v 25 som sama, toto som od neho dostala na promocie

ja40

No vidis? Prave si to povedala,co si nesie so sebou od detstva!
To,ze bol jedinacik a vzdy si robil po svojom sa teraz odzrkadluje,ze mu nezalezalo na inych nazoroch bol alebo je sebecky a zalezi mu iba na jeho stasti,nemusel sa s nikym o nic delit,lebo bol jedinacik,vo vsetkom mu bolo vyhovene,lebo bol jedinacik....atd..

isabella

zuzi, len sa nezacni obvinovat!!! nie je to tvoja chyba, kazdy ma niekedy zle obdobie a myslim, ze dobre vies, ze pri svadbe sa prisaha "v dobrom aj v zlom", teda ten kto ta miluje ta nema opustat len preto, ze mas tazsie obdobie a uz vobec sa za to nemozes obvinovat...

zuzi2525

nie v detstve určite nemal žiadne traumy ani nikdy v živote, má perfektnú rodinu, je síce jedináčik, vždy si robil po svojom, čo si zaumienil to bolo, všetko mu vychádza vždy podla jeho predstáv, strašne by som chcela vrátit čas, a v niektorých situáciách sa zachovat inak, bola som velakrát nervozna kvoli tomu, že sa nemožem zamestnat, nemala som dobrú náladu a boli chvíle kedy som mu pokazila náladu,ked si predstavím aký bol ku mne dobrý, velakrát ked končil v práci o 2-hej o 2:10 bol u mna, tak sa ma nevedel dočkat. Viem, že si niekoho časom nájdem, ale on bol ten, komu som dala celé svoje srdce

ja40

Zuzi zahraj sa na psychologicku,ved koniec koncov kazdy z nas sme psycholog sam sebe,kedze sa potykame s kazdodennymi problemami,ktore musime riesit...ale to som chcela povedat,ze vsetky problemy,ktore teraz v dospelosti mame a nevieme si s nimi rady-pochadzaju z detstva,proste si ich nesieme na ramenach a ani o tom nemusime vediet. Takze skus sa ho opytat ci mal v detstve nejake traumy,alebo zazitky,ktore boli prenho silne emocionalne atd...mozno tam niekde je ten pes zakopany...a dalsia vec moze byt ta,ze ak sa ta teraz nechal nastastie ti to urobil teraz a nie keby ste boli zobrati a s detmi,tak mozes vediet,ze to nebol ten pravy a co je dobre znamenie,ze ked sa z tohoto vsetkeho dostanes,tak ta caka neuveritelna laska,mozno tomu teraz neuveris,ale vies si predstavit,ze ta caka laska este vacsia ako je tato? :-)

zuzi2525

ved práve, to, že tomu neverím, on čo sa rozišiel so svojími bývalými priateľkami žiadnej nepovedal pravý dovod, zatial len on každú opustil tak preto tomu neverím, ja si myslím že ma nechce ešte viac zranit a povedat niečo čo by ma urazilo, ale strašne pritom plakal a cítila som že ma miluje ked ma objal do očí sa mi nevedel pozriet. Povedal že ho to strašne mrzí, že každého od seba len pošle a že nakoniec ostane sám

isabella

to je hovadina co ti povedal, vo vztahu treba mat aj kludnejsieho cloveka a aj prudsieho, to nie je na skodu, to je vyhoda... asi mu troska zacalo sibat, pockaj co sa casom udeje kedze je to certve, ale rozhodne neocakavaj jeho navrat, inak by si sa este viac trapila, ale zasa ani vylucene to nie je, ze sa casom "zobudi"...

zuzi2525

aktívnejší vztah myslel tým, že on je taký, že rýchlo rieši veci, ja som taká pokojná, kludná a on taký bláznivejší a že to by bol problém v budúcnosti, že sa nevie zmenit a vraj odomna to nemože žiadat, tvrdí, že je to jeho somarina, ale že sa nedokáže premoct

levanderka

moja mila zuzi. pevne verim, ze prisla ne neho iba kriza a po odluceni od teba si uvedomi, co stratil. nechcem davat nadeje a nedavaj si ich ani ty sama, ale je moznost, ze sa k tebe vrati. ved ste mali krasny vztah.
teraz to bude tazke, ale skus nezanevriet na neho a neopustaj sa. zena je silna nato aby zvladla aj take situacie.

a to, ze chce aktivnejsi vztah, nevies co tym mal na mysli ? lebo nejak z tvojho opisu ste mali aktivny vztah.

teraz skus si uzivat leto, teplo, vodu a kamaratky. hlavne sportuj vela, uvolnuju sa endorfiny. drzim s tebou :)