antibiotika a slnko ?

ele

tak ked sa budes opalovar, pretri si to hrubou vrstvou opalovacieho kremu, napr. OPF 50, alebo 30-kou, tot moja rada ;)

zuzic

no ved jasne ze nestarne:D ze uz rovno vrasky sa mi mozu spravit ne?:D no hej je to zvlastne ze najskor v okoli clenku a potom po lytku....ale neviem povedat ci naozaj skvrna lebo asi to moc ani nerozoznam od znamienka:( a nemizne to len teraz v lete sa zvacsuje inak byva stale rovnako tmava. no hadam ti to zmizne:) moja mama je uz starsia tak preto....tak drzim pacle urcite ti zmizne:)

ele

:D tak v 16 este urcite nestarne, ale pigmentacia sa moze menit vplyvom slnka plus atb, ale fakt zaujimave ze to mas na nohe, preto som sa pytala ci sa nejedna o ploche znamienko. Ja mavam tiez malinku pigm. skvrnu na nohe, ale vzdy zmizne po case. Moja mama to tiez mala po tehotenstve, myslim tie skvrny na tvari a krasne jej to zmizlo, dufam ze aj mne to zmizne.

zuzic

fuha...no pekne ked mi v 16 koza tak starne;)
ale ved aj horsie veci su:) inac...ele aj moja mama ma v okoli oci skvrny...a moc jej tie kozmeticke veci na to nepomohli:(

ele

zuzic, to ti nikto nezaruci na 100% ze je to z tych atb. Pigm. skvrny vznikaju pocas celeho zivota. Koza sa meni, starne :(

zuzic

ele znamienko mam a vyzera inak teda aspon ja si mylsim:) toto je taka skvrna roztiahnuta ako tmavsia koza vyzera to ako neumyte:o) a rozsirilo sa to teraz v lete. akoze nemam z toho komplexy ale viac by sa uz nemuselo:) myslite ze to moze byt z tych atb? ked osm ich brala na dutiny a toto mam na nohe?

ele

zuzic a nie je to znamienko? Pigmentove skvrny vacsinou nezmiznu nikdy. Da sato minimalizovat roznymi kozmetickymi procedurami, ale moc tomu neverim.

zuzic

fuha no vdaka aspon viem z coho to je:) no ja som uzivala na zapal prinosovych dutin a to som pocas minuleho roku skoro v kazdom obdobi a tuto jar...ale tu skvrnu mam hlavne na nohe to je mozne ze som uzivala na PND a mam ju na nohe? a co mozem spravit aby sa mi ta skvrna stale nerozsirovala? lebo mala som malu okolo clenku a teraz sa mi tiahne po lytku