Kofein a nikotin = dieta?

vevericka

lekari nie su proti soli ako takej, ale proti jej nadmernemu mnozstvu..jedak z zhladiska hospodarenia s vodou a jednak aj z hladiska hospodarenia obliciek ako takych a celej hormonalnej sustavy..nebavime sa len o klasickej NaCL, najlepsie na dochucovanie je morska..pretoze ma ovela viac inych mineralov, ako obycjna cista NaCl

vevericka

lekari nie su proti soli ako takej, ale proti jej nadmernemu mnozstvu..jedak z zhladiska hospodarenia s vodou a jednak aj z hladiska hospodarenia obliciek ako takych a celej hormonalnej sustavy..nebavime sa len o klasickej NaCL, najlepsie na dochucovanie je morska..pretoze ma ovela viac inych mineralov, ako obycjna cista NaCl

vevericka

lekari nie su proti soli ako takej, ale proti jej nadmernemu mnozstvu..jedak z zhladiska hospodarenia s vodou a jednak aj z hladiska hospodarenia obliciek ako takych a celej hormonalnej sustavy..nebavime sa len o klasickej NaCL, najlepsie na dochucovanie je morska..pretoze ma ovela viac inych mineralov, ako obycjna cista NaCl

watermelon

problem je ale ten, ze to prostredie musia udrziavat sterilne lebo keby doslo k chorobe uhynu im vsetky ryby. je to financne narocne. normalne sa to dezinfikuje, pouzivaju sa fungicidy, to nie je prave najlepsie prostredie na chov zdravych ryb. takze zlato, ano existuje to ale ty si hovorila o rybnikoch, tak sa nauc vyjadrovat.
aby nevznikali nedorozumenia.

watermelon

VEVERICKA ty zapajas aj mozog pri pisani??? ty vies ako chovat morske ryby v rybnikoch??? tak preco nedas recept na vyrobu morskej vody, aby nevyhynuli ryby v moriach?
pretoze ak si si nevsimla, my sme si pisali o morskych rybach

watermelon

vevericka vazne ma nebavi reagovat na ludi ktori ani citat nevedia. Kde som pisala o vegetarianstve??? ved sa cely cas vyjadrujem proti zivocisnym vyrobkom!
odporucam veganstvo prinajhorsom a vitarianstvo (surove veganstvo)prinajlepsom, co je na tom nezlucitelne?
ak si myslis ze anorganicka sol je pre telo potrebna tak ju jedz. moje telo anorganicku sol ani nic ine anorganicke latky zuzitkovat nevie, ak tvoje ano, tak klobuk dole, funguje na akychsi mimozemskych principoch - sorry za tento ton, ale pravdepodobne o tom nic nevies, ale hadat sa ides. ukaz mi studie, ved sami lekari odporucaju obmedzenie kuchynskej soli na minimum cize je skodliva.
ak si ale myslela, ze telo nevie zit bez organickych soli, tak to mas uplnu pravdu a ver mi, ja ich telu dodavam. sodik sa nachadza v ovoci, zelenine, kokosovej vode, takze sa neboj ze budem mat problemy... dokonca sa na tejto vitarianskej strave BEZ ANORGANICKEJ SOLI ludia vyliecili z problemov so stitnou zlazou a inych hormonalnych problemov a to neprijimali ziaden jod zo soli.
ale nebavi ma vyvracat stale nejake utkvele predstavy. vsetko dobre

vevericka

watermelon zatial som na teba neragovala ale teraz mi to uz neda..v prvom rade si ujasni, co je vegetarianstvo , veganstvo a vitarianstvo..raz propagujes jedno a potom zasa druhe...
potom ak je pre vitariana sol taka nebezpecna a vyhybas sa jej...som zvedava ako dlho ti budu fungovat hormonalne zalezitosti..sol nad zlato ti asi nic nehovori(nevravim, ze sa to ma prehanat, ale zasa ani extrem bez soli nie je dobry, to vie aj zver v lese)
btw uz si pocula o chovnych rybnikoch??? tam sa chovaju ryby, aby clovek nemusel lovit..viem pre rybarov devastacne na druhej strane sa tym zabranuje nadmernemu vylovu ryb z ich povodnych oblasti(este by to mohol niekto vysvetlit Japoncom)