Čo som to za človeka?

Príspevok v téme: Čo som to za človeka?
silvus28

Ahojte, ani neviem ako začať...hnusím sa sama sebe, som odľud, nezaslúžim si nič, ani žiť, za to všetko, čo som urobila...PPP ma žačali ničiť už v mojich 13 rokoch, a už mám 28 a neprechádza to...asi sa vôbec nesnažím to zmeniť, možno si v tom hoviem, možno mi je v tom dobre, ale ja sa v tom paradoxne necítim dobre...ale nechcem pribrať, a to je jednou z podmienok vyliečenia a ja to odmietam akceptovať...proste to nedokážem! PPP mi úplne pokrivili charakter, stala sa zo mňa obyčajná klamárka a dokonca aj zlodejka...koľkokrát som mame zobrala z peňaženky eurá na jedlo, aj som jej vybielila účet (400 Euro!!!!!), aby som mala na svoje rozmary a na jedlo, ktoré potom aj tak skončí v záchodovej mise...nechcem už žiť v tomto tele, chcem ísť preč, chcem sa zmeniť, niečo so sebou robiť, všetci ma neznášajú , doma na mňa denne kričia, vraj "pozri sa kam si to dotiahla, tvoje spolužiačky sú už povydávané, majú deti, vysoké školy, a ty? Ty si doma na invalidnom dôchodku a myslíš len na jedlo!" Koľkokrát mám chuť aj vziať si život, ale nemám odvahu...pomôžte mi prosím aspoň svojimi radami...ďakujem

karotkaaa

ale prosim ta, ved vahu mas dobru a to nehovorim preto, aby som ta upokojila, ale preto, ze si to naozaj myslim. Myslim si, ze chlapom sa viac pacia zenske krivky ako "hrkalky" ... No co sa tyka tej hygieny, ja to velmi neriesim, ked som hladna :)) A tiez sa nesmies sustredit na druhych ... nikto sa na teba nepozera, ani si nemysli, ze by si nemala jest...Niekedy som nerada chodila jest vonku, lebo ja som zase mala stale pocit, ze som od jedla spinava a tak :))) Tak som to riesila tak, ze ked sme sli s priatelom niekde do pizzerky alebo do restiky, hladali sme miesto niekde v rohu, alebo uplne vzadu,aby ma nebolo az tak vidno .. a tiez som si sadala chrbtom k ostatnym, cize ma videl jest len moj priatel :))) Ale inak je to vazne zacarovany kruh :(

zuzka1911

No, ja som vzdy tieto pozvania odmietala, lebo - kopu veci !!!
1, neviem z coho to robia, kopu muky, zahustovadla, neviem na com sa kraja zelenina, spinave noze, neviem kolko ma jedlo kalorii atd.
2, neznasam ked sa ludia pozeraju ako jem - mam pocit, ze vsetci sa na mna kukaju a hovoria si, ze na co hentake tlste prasa zere (55kg a 167cm !!!)
3, nikdy neviem co si mam dat
4, nemam to v plane a potom som nervozna, ze som nedodrzala to, co som mala v plane
a co ja viem este co ... je to sibnute !

karotkaaa

nechapem, ak ta niekto pozve na obed - tak ake vycitky ? Ze budes jest alebo ze budes jest to, co nemas naplanovane ? Prepac, za take sproste otazky :D Ale kedze ja nemam taky problem, tak tomu velmi nerozumiem, co prezivate a tak ...

zuzka1911

Ahoj, hej, niekomu to pomaha, niekomu nie. Mne to aj pomahalo, ale potom nie. Lebo ked si to planujes, vlastne staaale na to myslis a ked ta niekto zrazu chce niekam pozvat na obed alebo tak - problem. Narusi sa ti tvoj plan, si z toho vykolajena a uz to ide. Pocity zlyhania, vycitky atd., atd.
Momentalne mne pomaha neplanovat a jest to, co mi kto navari :) Ale hej, treba sa stale zamestnavat, nemysliet na jedlo, najst si inu cinnost. Njhorsie su pre mna skusky ... Celkovo skola ... To je zle. Mozno aj preto sa mi teraz dari, lebo nie je skola :)

karotkaaa

ako tak citam vase prispevky, uff, sila :(( Nastastie som takyto problem nikdy nemala a dufam, ze ani mat nebudem... Neviem sa preto tak uplne vzit do vasej koze, ale ... nepomohlo by, keby ste si vzdy den dopredu "naprogramovali" den do kazdej minuty ? Aby ste nemali cas mysliet na jedlo alebo ja neviem :(( Vzdy si vymysliet nejaky program, ze pojdete tam a tam, budete robit to a to ... Mozno somarina, to ma len tak napadlo :D :D

zuzka1911

:) Ďakujeme za Tvoju podporu ... Lebo chodia sem aj ľudia, čo si myslia, že sme totálne trapky, ktoré grcajú z toho dôvodu, že chceme schudnúť alebo niečo podobné ...

Aj Tebe držím palce !!! Máš osteoporózu ?

tomigun

Symaptizujem s ludmi, ktory sa snazia, maju nejaky problem a snazia sa ho vyriesit. Taktiez obdivujem ludi silnych a nie luserov.

tomigun

Nie nemam. Mam problemy s chrbticou. Hodieval som behat a skusal som aj ine sporty no je to tazke. Mam pracu za pocitacom cely den, takze nic moc.

zuzka1911

Musíš sa už raz poriadne nasrať. Mňa posúva vpred ten úžasný pocit, keď to nedáš von. To, že nemám stále také opuchnuté a červené oči, že mám čas aj na iné aktivity ako na grcanie. To, že nemíňam všetko na žrádlo... Že nechcem, aby mi vypadali všetky zuby. A že chcem chalana, ktorý sa mi strašne páči a on určite nechce vedľa seba trosku a babu s kopou starostí a zdravotnými problémami ... Chcem dokončiť školu, mať prácu, priateľov, rodinu ... Chcem sa usmievať, byť šťastná, veselá, nechcem, aby sa ma stále ľudia pýtali čo mi je atď. !!! Táto choroba nemá žiadne pozitíva, max Ťa akurát tak obmedzuje a je to humus !

zuzka1911

miicka,
nevadi, zlyhala si , no a co. nie si hlupa, ani sprosta, ani nic podobne. ja som tiez x-krat zlyhala a asi pravdepodobne, mozno, dufam ze nie, zlyham. ale zlyham a pojdem dalej. dalsi den budem bojovat znova ! je to o tom - nevzdavat sa !!!

ja mam 23, som z BA. ty si odkial ?