Intímne problémy

Príspevok v téme: Intímne problémy
Denny*

Ahojte. Mám priateľa, ktorého milujem, máme dlhodobý vzťah a chcela by som sa s ním už konečne milovať. Lenže, sú tu 2 problémy :(. Ja som dosť chudá, mám úzke boky, panvu. "Tam dole" som úzka. Môj priateľ je zas až nadmieru obdarený. Dúfam, že ste pochopili, v čom spočíva celý problém :(. My by sme ešte vydržali nejaký čas bez sexu, ale myslíme aj na budúcnosť. Plánujeme rodinu, potomstvo. Jednoducho povedané - čo s tým? :(

peter1988

čaute mam 24 rokov a mam jeden problem na penise sa mi Predkožka zmenšila a nemožem ju natiahnuť na penis a pri sexe to strašne boli čo možem proti tomu robiť?

beskyd

vidis, ja mam opacny problem, som chudy ako papek, v pase mam 75 cm a tuzim po plnostihlej zene a tiez neviem jak to pojde:D kedze uz mam 25 rokov tak neviem ci sa na tych parametroch daco zmeni... pomoc..:)

draci_zub

Ta šak treba ženu vzrušiť, vylízať, vypalcovať alebo čo a ona sa roztiahne. Dik more to tu chodia aj deti?

Well

Denny......teda neviem,ale mne to pride zvlastne,ze sa neviete spolocne zharmonizovat.....
Musite zacat od seba a komunikovat.
Neviem co ine by si chcela za radu.....chces to skusit najskor s flasou od coly?