tazky rozchod

slima

wrs: to som urobila, uz enma ziadne fotky, on bol dost proti skype a fb, takze tam ani nebol a na azet nechodi, takze tam tiez nie...vies, vymazat tolke roky uplne je tazke, lebo vsetko, co je v mojom okoli, sa mi spaja s nim...a uznaj, ze cely dom, nabytok a skolu vymenit nemozem...
aano: uz vyse roka...a stale si na tom takto...tie pocity mam aj ja, taky pocit, ze to nie je skoncene, ze tam malo este nieco byt...ja si normalne predstavujem aj rozhovory s nim, cely ten "slang" co sme spolu mali...ked mi je tazko,a lebo ked sa mi neico podari, tak ...zrazu sa mu nemozem zdoverit...spomienky su strasne, kazde rocne obdobie mi ho pripominy, dovolenky v lete, zaciatok semestra na jesen...lyzovacky v zime...a prechadzky na jar...to vsetko mi chyba...

wrs

Slima caves... aktivity.. kamarati.. sport.. je fajn ale nestaci.. dolezite je, aby si uplne anulovala vsetko, co Ti ho pripomina... vyhod ho zo vsetkych kanalov, face, icq, skype atd... dalej odstran vsetky hmotne veci co Ti ho pripominaju, vyhybaj sa miestam kde ste spolu casto chodili.. budes pocut daku pesnicku, co Ti nieco s nim pripomina... prepni ju.. toto vazne pomaha.. a potom stare-dobre.. cas.. mne to "trtalo" asi 6-7 meiacov.. a teraz sa uz len pousmejem... clovek ak je zalubeny.. tak toho druheho berie moc idealizovane.. ale realita je ina.. po svete beho kopec lepsich ludi...:))) drzim palce..

aanoo

slima noo uz velmi dlho vyse roka.... Obcaas sa este jeden druhemu ozveme . Zo zaciatku to bolo uuuplne hrozne .. Ale vymazala som si jeho fotky, tel cislo , sms-ky.. Uz je to dlha doba a ja si obcas musim pripominat ze mam stastie lebo : Mam kde byvam , mam co jest ,som zdrava, mam rodicov , sestru, studujem na vysnivanej Vs , mam priatelov... V podstate by mi malo byt dobre NIE? Ale v tom najlhbsom vnutri stale nieco nie je v poriadku . Stale mam pocit ze na mieste jej ,som mala byt ja ... ze naas dvoch este spolu nieco cakalo a ze to cele malo byt inak . Co tebe pomaha pri "blbych chvilachˇ" ?

purblanka1

áno ja viem moja,že ľahko sa nám radí,ked to práve neprežívame.Sebe nikdy nevieme pomoct-mne sa nechcelo žiť.Moja zlatá ja pevne verím,že budeš šťastná,teraz m,áš boľavé srdiečko,ale musíš sa pozbierať a zvládneš to.Davno nebol internet,nedaklo sa hockomu vyplakať na pleci,a ja som rada že dnes je to už možné.Lebo niekedy to proste potrebuje každý.

slima

aano: no neviem...ze by to bola ale riadne tazke schizofrenia :P ale skor ide o to, ze to podobne prezivame...tie pocity su strasne..ako dlho ste od seba?
purblanka: vies, teraz som v situacii, kedy jednoducho nedokazem byts stastna, stastie sa neda naprogramovat a ak sa tak aj tvarim, vo vnutri je to ine...navyse ty si lasku nasla po 10 rokoch...

purblanka1

ked sme zaľúbené a darí sa nám -všetko je iné.
Nevidíme na láske žiadnej chyby,lebo vidíme iba ju,-až po čase vidíme či si vobec rozumieme,či máme spoločné záujmy,či si dôverujeme,-na všetko je čas,aj na spoznávanie.Neboj bude to ok,láska príde ked ju nebudeš čakať.
Ja som cestovala za sestrou do zahraničia,a prvýx som letela,a potrebovala som nejaké info-a zrazu sa objavil ON,to sme ešte nevedeli,že z toho niečo bude.Vymenili sme si čísla,potom nicky,a teraz sme manželia,a všetko klape.Aj ked zažívame starosti,a problémy,láska je stale medzi nami.Nebud smutná,bud veselá,teš sa zo života-viem že teraz je to ťažké,ale tak skôr zabudneš a stretneš lásku svojho života.

aanoo

Slima nie si nahodou JA ??? Je az neskutocne ze to co pises ..... Akoby si pisala z mojej hlavy , moje myslienky..... To co mi uz tak dlho lezi na srdci . Uplne do posledneho slova, do poslednej bodky!Rozdiel je iba v tom kontaktovaní ...

purblanka1

slima-zobuď sa-pre jedno kvítí slunce nesvítí.Nájdeš si lásku-som si istá,ja som našla náhodou-na stanici.Tiež som to uz nečakala,po tych 10 rokoch

slima

aano: tak to je dobry chudak...ako ja chapem, ze som mlada, ze mam vsetko pred sebou...ale co ak nie? Co ak som s nim stratila to, co som od zivota chcela? Som dost pekna, hlupa tiez nie som...ale nedokazem sa od neho odosobnit, nedokazem akceptovat fakt, ze uz mu nemozem napisat, ze mi nezavola...ze spolu nepojdeme von, ze sa uz vedla neho nezobudim...strasne sa za to hanbim.

aanoo

hej hej toto mi napisal .... Slima uplne ako keby si pisala o mne! tie naroky a to ....A tie posledne dve vety .. To uz aani nekomentujem .Proste cista JA...A tiez mam pocit ze uz nikdy nikto taky nebude...... ://