mrkvička - zahná ti hlad

Príspevok v téme: mrkvička - zahná ti hlad
windstorm

môj nový objav!! .. už nechcem toľko jesť a stále ma niečo nutkalo do chladničky: či už chlieb so šunkou, syr alebo niečo iné. nenajedla som sa nikdy a celý deň som vyžierala chladničku. A platilo to aj pri sladkostiach!!! ... Včera aj dnes som skúsila očistenú surovú mrkvu a tá mi zahnala hlad a aj chuť na sladké. Vyskúšajte, možno je to počiatok novej možnosti pre chudnutie... obsahuje veľa sacharidov a žiadne tuky, je ideálna 30 min pred cvičením. aj ako dobrota... okrem toho ma mnoho vitamínov a človek sa k tomu na slniečku aj pekne opáli. Skúste a napíšte , čo na to hovoríte!

whee_ee

a súvisí to s tým. je to dosť dôležité, pokiaľ z mrkvy chceš mať aj iný úžitok ako upokojený žalúdok :))

whee_ee

mne osobne vevericka nepomohla, pretože som dávala pozor na chémii :D:D len iným pomôcť môže, a tým, že si spomínala tie vitamíny, ťa len doplnila :))

vevericka

na desiatu je dobra s nastruhanym jablkom a orechami..
a nebud podrazdena..naozaj je tam par kvapiek oleja doelzitych:)

windstorm

whe_ee, či ako ťa volajú... zjavne ti rada od vevericky pomohla, tak týmto aj ja ďakujem vevericke, že cez tému, ktorá s týmto absolútne nesúvisí pomohla niekomu, kto tu takisto nemá čo robiť .. haló - vyššie je sekcia zdravá výživa... za Nobelovou cenou sa neženiem, stačí mi to, ak niekto, kto sa týra hladom vyskúša niečo menej drastické a dokonca chutné.. Tak už keď tu padajú recepty, to už je čo povedať, k téme chudnutia :DDD

vevericka

no pisala si, ze ma mnoho vitaminov a clovek sa pekne opali..to je sice pravda, ale len v tom pripade ak sa ti vitaminy z nej vstrebu a na to potrebujes tuk..
co sa tyka toho olovrantu to je samozrejme dobre..ja ju jem aj na veceru (ked sa mi chce cistit :)) davam ju do salatu (listoveho) k tomu jedno vajce(varene) a kvapka olivoveho oleja a par kvapiek citronu(alebo jablkoveho octu, alebo balsamica)