setrenie mobilu, prezeranie fotiek fb

Príspevok v téme: setrenie mobilu, prezeranie fotiek fb
milli11

Zaujimaju ma dve veci, ale nechcem pre kazdu osobitne zakladat inu temu.
1. Setri sa baterka v mobile viac ked je klavesnica zablokovana alebo odblokovana? Myslim, ked mobil lezi len na stole, nie je vo vrecku, tam je jasne, ze je zablokovany.
2. Na fb sa objavili nejake stranky, zisti, kto si prezrel tvoj profil, zisti, kto si prezera tvoje fotky. Vie niekto, ci to funguje? Lebo tam pise, ze sa to aktivuje, az ked sa pridaju aj vsetci moji priatelia. Co sa mi zda trochu blbost, kedze mam priatelov aj zo zahranicia a oni nevedia o co ide, kedze nerozumeju. Okrem toho, nemozem predsa nutit vsetkych priatelov na fb, aby sa pridali.
Zase, niekde som citala pravidla fb, sice pred casom a tam pisalo, ze nikto sa nikdy nedozvie, ci som si prezerala profil alebo fotky. Ako to tam potom je?
Dakujem vam.

lost

ad 2
podvod, ide tma len o to aby si nahnali ovecky do ohrady..
ad 3, preco vznikaju?
raz som pocul taku pesnicku, kde sa len tusim jedna veta opakovala (trance alebo co) a trefny text ze "the best f**k the rest" :D

este k tej druhej otazke, mozno by to mohlo byt mozne jedine v pripade, ak by sa dalo do stranky facebook vlozit nejaky "kod" (script) a zaznamenavalo by to kto tam prisiel (v akom case atd), lenze CI facebook povoluje upravovat take stranky, to neviem, este som neskusal, no ale ak by povoloval, tak by sa to dalo BRUTALNE zneizut (az na ovladnutie pocitaca navstavnika), tak asi to nepovoluje :)

jajka001_

ak otvaras nejake stranky na fb,ktore sa ta pokusaju vydierat nejakym sposobom, napr. ze ziadaju aby si si pridala vsetkych priatelov, alebo chcu pristupy ktore ine stranky nechcu, je zjavne ze tam nieco nie je ok, tak tie ani neotváraj.
inak, ja som takto obisla jednu stranku, ze ako zmenit pozadie na fb. bolo tam ze musis si pridat vsetkych priatelov, no ja som toto nespravila a isla som priamo na ten link, a slo to aj tak :)

jajka001_

tak ako tisicky inych na fb. uplne zbytocne, len aby mali nejakych fanusikov. myslim ze niektore obsahuju aj nebezpečne virusy.

milli11

Pre jajka. Dakujem ti. Cize sa neda zistit, kto si prezera fotky. Nerozumiem, na co potom vznikaju podobne stranky.