neustala unava...co mi je?

Príspevok v téme: neustala unava...co mi je?
ana_bella

Som stale unavena, rano spim do 10tej a spala by som aj do 12tej keby som mohla, potom sa cely den ucim a pritom asi tak 5 krat zaspim mimovolne, vecer zaspavam pri telke, citim ze nemam tolko sily ako niekedy. Mam 17 a mam/mala som ppp-najskor anorexiu a neskor sa to posunulo do bulimie, co este viacmenej trva. Za posledny rok som v zahranici strasne pribrala a tak teraz chudnem. Jem zeleninu,ovocie, salat-asi 500 kcal denne. Kazdy den korcule 20km, bicykel 10km, stepper 30min, posilnovanie 60 min. Uz neviem co mam robit, nemozem sa ani koncentrovat pri uceni, vzdy zaspim. Co mi moze byt? :(

tak

Mila priatelka

... Ty mas uplne extremy, raz jes, raz nejes, raz chudnes, raz zasa nie, ... Tvoj organizmus reaguje na Tvoje vykyvy, tak sa necuduj, ze si unavena, ... potrebujes sa dat kompletne do rovnovahy, ... normalne, alebo aspon viac jest, nbieco tam mi pripada nie dobre, ale neviem, co to je, preco ta bulimia, ... to je nieco, co treba s tym nieco robit, chyba Ti radost, chut do zivota, povedz, neviem, nieco tam je, co neviem, ... ale podari sa, ...

issabella

ahoj. u mna je to s tym spankom podobne.Lekar to pripisal depresii, na ktoru sal iecim uz rok, ale zatial bez spankovej zmeny...

AdamKrt

Pokial mam dobre informacie, tak v zahranici sa vela nasincov stazovalo, ze jedlo mava vysoky obsah cukru. Zakusky su sladsie, dokonca aj chleba je nasladly...

To sa potom tazko chudne, ak je strava nadopovana cukrom. Mozete potom uz len citat etikety a informovat sa. Ale ak nemate inu moznost a jete trebars sladky chleba, tak cukru dostanete dost do tela...

ladida

baby ale ak ste mali v usa uz bulimiu,tak vedzte,ze z toho ste pribrali!ja zijem medzi chicagom a prahou uz 9 rokov,teraz som konecne dostala zelenu kartu,asi rok po svatbe s americanom:E roky som mala bulimiu a casto som priberala aj ked som vsetko vyvratila,velka cast energie sa vstrebava uz v ustach!cukry su zalezitost par sekund a su v krvi-aj s kaloriami.posledne roky som oka,nepriberam a to zijem na amer.strave...ale normalnom mnozstve.

ana_bella

gordura ja som zo zilinskeho kraja, napisem ti na mail konkretne lebo som paranoidna ze ma niekto objavi :D ty si odkial?a tancovala si v skole ci v nejakom studiu? ja som si povedala ze koncim s vracanim ked som isla do US, chcela som zacat novy zivot, ale od decembra to zas prislo, vzdy ked som bola sama doma, potom som sa hambila co vsetko som zjedla..