žijem v trojuholníku

Príspevok v téme: žijem v trojuholníku
inanitka

Mám vážny problém v mojom živote,pre mna je to naozaj problém,pretože žijem v trojuholníku s dvoma chlapmi.mam priatela 5 rokov,s ktorým sme prežili naozaj krásne chvíle,spoznala som nového chalana s ktorým mi je posledné dne lepšie ako s mojim priatelom,aj som sa chcela už rozísť s priatelom ale mne je ho strašne lúto ho opustiť,miluje ma nadovšetko,plače neustále kvoli mne pretože som ho už 2x podviedla a obe nevery mi odpustil,pretože on nedokáže bezomna žiť,a preto mi je ho luto opustiť aj ked už nemám k nemu také city ako kedysi.dokazal by si niečo spraviť keby ho opustím a toho sa velmi bojim,ja som mu vdačná za tie krasne chvile čo sme spolu prežili,ale ja sa teraz cítim s tým novým omnoho lepšie.naozaj neviem čo mam robiť,som strašne zufala pretože ma každy odhovara od toho noveho že mi iba hlavu poplietol a nemusi mi to s nim vyjsť,že mam radšej ostať s mojim priatelom.prosím čo by ste mi poradili vy? strašne sa trapim kvoli obom,obaja ma maju velmi radi a ja sa neviem rozhodnuť,či opustiť 5ročny vzťah a isť za novým životom alebo ostať s priatelom len preto že mi je ho luto a bojim sa o neho aj ked nebudem v tomto vzťahu šťastná??? prosiííííím!!!

jajaja99

tebe asi uz niet pomoci....ale tvojmu priatelovi by som poradila len tolko, ze ta mal pustit k vode hned po prvej nevere....

Vztahyvztahy

... zazila som podobne, co tvoj priatel zaziva v tomto, resp. v minulom období. Som taká istá. V skratke, sme s priatelom 4 roky spolu, vztah na dialku kvoli studiu-mne to neprekaza, milujem ho a len taka dialka moju lasku neznici. Par krat, hlavne v lete ked sme spolu, som mu vsak nasla ako na pokeci (neskor i telef.kontaktom) dohadoval sex x roznymi zenskymi, cisto sex (ktovie kolko z toho aj zrealizoval) hoci jednej aj vyznaval svoje sympatie, city, lutost ze by bol radsej s nou nez so mnou. Mna to neskutocne bolelo, chcela som rozchod, akonahle som mu vsetko povedala rozplakal sa a ze on rozchod nechce, ze si nieco spravi - bala som sa, ostala som s nim. Ale nezabudam,... zvlastne je, ze ho po tom vsetkom stale rovnako milujem :( A toto leto opat, jedine co robi ked ma volno vyhladava a vypisuje zenam na pokeci - ak som sa ozvala, ze po vtedajsich skusenostiach sa uz bojim a neprajem si to, tak sme sa pohadali, ze aj on ma pravo vytvarat si volny cas ako on chce. No nebudem uz dalej rozoberat. Vo vseobecnosti je ku mne hrozne pozorny, mily, ale to je len jedna stranka nasho vztahu..... :/

Popravde, neskutocne nenavidim nevery, podvadzanie... Ved ak je niekto vo vztahu, ma pri sebe cloveka ktoreho miluje, ale uprimne miluje /nie len to, ze ma rad/ jednoducho nedokaze podviest! ved z lasky vychadza aj samotna tuzba po partnerovi, milovanie je o to krajsie, tak potom preco clovek hlada nieco ine, ak to ma doma? Preco si ludia nevedia vazit to, co maju? Ak nie su spokojní, preco to neriesia konverzaciou .... ja neviem ci som skutocne staromodna, hoci mam len 21r., ale nikdy by som nedokazala svojho partnera podviest :( Aj ked sex mavame zriedkavo- kvoli dialke a neskutocne mi to chyba!!! Jednoducho viem co mi je prednejsie a cennejsie......

mate59

luxka - ti to povedal,ty mu veríš,ak ti neklamal,nie je sa čo obávať,situáciu ti vysvetlil,na tvojom mieste by som na to zabudol,iste si mu povedala,aby to viackrát nerobil.

tak

mne to pripada, ze by si si mala dat pauzu s prvym s druhzm koniec, pretoze si zahravas, pripada mi to, ze si este nedozrela na vazny vztah, nevazis si, co mas a dostavas, ... prepac, ... tak to vidi ja, ...

nikki.7

Nebudem ta nijak súdiť,ale to,že si podviedla adokonca dvakrát svojho priteľa,s ktorým si 5 rokov nie je pekné.Viem aké to je,sama som to prežila,aj keď ja som nakoniec svojho priteľa opustila a mám už rok vzťah,ale náš rozchod nebol preto,že by som ho podvádzala,ale preto,že to z obdvoch strán už nebolo to,čo kedysi.Ak máš svojho priatela tárpit aj nadalej,ta sa s ním rozíd a užívaj si s novým,aj keď si myslím,že ani s ním ti to dlho nevydrží,keďže si svojho priatela už dvakrát podviedla a teraz sa vlastne situácia opakuje.Ako sa hovorí,kto to urobil raz,spraví to zas a znova.

soffa

to nie je laska o com pises.tiez som so svojim priatelom 7 rokov a ani raz som ho nepodviedla,ani na to nemam dovod.lubim ho dokonca viac ako na zaciatku....co myslis ako to bude so svojim novym priatelom o 5 rokov,taky isty stereotyp ako prezivas teraz.nechcem ta sudit,ale radsej ich nechaj obidvoch,lebo ani jedneho si nezasluzis;-((s

kajka01

a este by ma zaujimalo preco si podviedla svojho priatela v minulosti ked si ho milovala a bolo vsetko krasne?? zvlastne