"najlepsia" kamoska, podraz

Príspevok v téme: "najlepsia" kamoska, podraz
khiara

Ahojte, mam kamosku, pozname sa 21 rokov, teda od skolky a prezili sme toho vela, je na mna dost citovo naviazana, viac ako ja na nu, kedze ja uz mam rodinu, dieta, ale ani predtym som az tak nebola, mam ju velmi rada, aj ked sme rozdielne, velmi som jej uz aj v minulosti pomohla, aj financne, tam sa to nastrbilo, kedze nedodrzala iste pravidla, na ktorych sme sa dohodli, ja som z toho vysla ako ta zla, nejako som to preklenula a isla dalej. Nedavno sme vsak isli na party, zavolala som aj ju, aj moju dalsiu kamosku, velmi inteligentne zlate dievca. No a stalo sa necakane, ze tato moja dlhorocna zacala na nu utocit bez priciny, predo mnou, za jej chrbtom stala ona, a vsetko pocula, do oci jej to vsak nepovedala. Tak cely vecer skoncil fiaskom, ze sme sa pobrali domov. Cez toto sa uz ale nedokazem len tak preniest a co ma najviac irituje, ze si neprizna vinu a hra sa na svatu matku terezu, moralistku. Dovod udala lebo zevraj pocula ako hovori ze podme na inu party a ze ona je povrchna a mysli len na seba. O par mesiacov si vymyslela iny scenar, zevraj pocula z jej ust ze "no kym sa nechame pozvat na drink?" cisto vymyslene, aj keby, akym pravom ju ona napada, co ju poznala len dve hodiny aj s cestou? To ze ona sa kedysi kurvila, vymetala bary a tiez sa nechavala pozyvat kadekym, to akoze nic neznamena, ona za to rada odsudi aj taketo malickosti. Poviem vam ze mi je z nej zle a zmenila som na nu nazor, podrazila ma, neviem sa cez to preniest, aspon keby sa jej ospravedlnila, ale nie. Poprosim vase nazory na tuto situaciu, dakujem..

khiara

no a este som zabudla napisat, ze mi vyplakavala ze si myslela ze som ju vymenila za tu kamosku, no povedzte, nepotrebuje odbornu pomoc? Ja sa potrebujem stretavat a s inymi ludmi a chvalabohu v poslednom case stretavam velmi kvalitnych ludi, rada sa s nimi stretavam, porozpravam a ona hluupa namiesto toho, ze by bola rada ze som ju zoznamila s niekym kto by ju mohol obohatit, tak sa zachova ako s prepacenim idiot, ale asi to bude aj o prirodzenej inteligencii :( som z nej smutna.