Vo vztahu som novacik

Príspevok v téme: Vo vztahu som novacik
zmatenaaa

Noo takze, vo vztahoch som da sa povedat novacik. Crta sa mi nieco pekne...nieco fajn... Vzdy som pred vztahmu cuvala lebo mi bolo samej fajn. No v poslednej dobe to uz tak nie je .. Mam 19, o par mesiacov 20. A rozhodla som sa tento krat nezdupkám..
Moj "problem " alebo co to je.... Vzdy ked sa mam s tym chalanom stretnut prepadne ma taka nervozita ze az .. Proste je mi hrozne simpaticky ,aj si da sa povedat rozumieme :) Aj ked je to len na zaciaktu . Sa spoznavame. Ale preco som taka nervozna?? taka az strnulá? Akoby som sa bala ze nam to nevyjde , ze nebude taky aky si myslim , ze ho sklamem , opustim..... To mi brani konat viac spontanne. Chapete proste taketo myslienky. Ci je on naozaj to co chcem ... A pri tom mi je s nim dobre. :)Aj ked obcas povie nieco nad cim sa trocha pozastavim , ze ako to asi myslel a ak .. Ale to je myslim normalne, dokonalost nenajdem nikde.. Chcem si to proste uzivat , tieito zaciatky... byt taka viac uvolnena.. Nekontrolovat sa tak . Ako na to ?? Alebo ako stym bojovat ?? Dakujem ...

caffelady

toto robim aj ja a najhorsie na tom je ,ze ja som a v takych veciach strasne opatrna a on sa ma len tak opytal ci snim nechcem chodit a ja hlupa hned ze hej a teraz to strasne lutujem jak som mohla byt taka hlupa ked on ma asi ani nema rad:(((...aj ked mi to povedal ze hej no len ja som z mesta on z dediny a uz mesiac sa mi vobec neozval to co ma znamenat:((( no a som mu povedala ze ja sa mu pchat do riti nebudem a mi sa vzdy hadame:D kvoli bludom ale proste som si v zivote s nikym tak dobre nerozumela len mam pocit ze to je len s mojej strany:(((( a teraz ho ignorujem.
a to sa nepozname tyzden ja sa snim poznam od malicka ja poznam jeho rodiov,mi sa pozname cez rodicov:D:D a mi to bolo strasne cudne snim ist len von ale nelutujem..len to dpadlo jak to dopadlo a toto mu uz len tak neodpustim aj keby neviem co:(((((..a mozno sa mi uz ani neozve jak on vie.

usiko

to myslimsi ze preziva kazdy clovek,co sa zalubi,.......proste to k tomu patri....ci to bude mat zmysel, ci ta nenecha, ci zavola, ci je ten pravy,ci niekde nie je lepsi, ci som nepovedala nieco zle a podobne....to prejde.....skus sa na vec pozriet takto a presvedc samu seba, ze:

Je to moj prvy vzttah a nikde nie je napisane ze musi vyjst. proste ak to vyjde tak budem rada, ak to nevyjde,tak to ma takto byt a pride dalsi, Mam len 20 rokovtak nema vyznam sa zbytocne stresovat.Ak som povedala nieco nevhodne, tak bud mi to bude tolerovat,lebo som proste taka, ak nebude, tak nemam o co stat...vsetko sa deje tak, ako sa diat ma, takze si to uzijem....

skus to, uvidis...

adka25

ja som bola rovnaka v tvojom veku. o par rokov budes ina uvidis-sebavedomejsia a skusenejsia vo vztahoch ku chalanom.
Aj ked lahko sa mi to teraz hovori...
No fakt neviem co ti mam poradit, ja som bola rovnaka. skus to nebrat prilis vazne a uzivat si.

alusinka

Lebo si zalubena, to je normalne... to ta casom prejde, nemyslim teraz tu zalubenost ;)) ale ta nervozita ;) uvidis...

Drzim palce ;)