Citim sa osamely

Príspevok v téme: Citim sa osamely
makovnik

Ahojte,
dnes si tak sedim za PC, vonku je super pocasie. Napadlo ma, ze by som velmi rad niekam vybehol, ale uvedomil som si, ze vlastne nemam s kym. Vacsina rovesnikov uz ma vlastne rodiny a s tym spojene starosti a ludi, ktorych som nevidel aj viac ako 2 roky oslovovat nechcem. Pozerali by sa isto velmi prekvapene, ze o co mi vlastne ide. Uz som to zazil a nemam chut zazit to znova. V niektorych situaciach sa citim dost osamelo. Napadlo ma, ci je takych ludi viac, ktori nemaju prilis stastie na ludi, ktori su v ich okoli, resp. ktorych bezne stretavaju. Co vy na to?

tak.tik

my sme narod holubicí nikto nam nic nedozicí kazdy na nas iba kricí jedným slovom je to ...
...som si spomenula na tieto slova ked citam tu hadku

kafe

Uf, ja že som neviditeľná.. Kľudne si premýšľaj, ale rozhodne to neber ako pozvanie na rande. Pozrieme film, pokecame, toť vsjo. A ano som dievča.

makovnik

kafik prepac, ze som zabudol odpovedat na tvoje pozvanie. Mozem si to este premysliet? Ale dufam, ze si zena?

jajaja99 dakujem ti za tvoje ferove a najma k veci prispevky

jajaja99

ach jo. nemienim prilievat olej do ohna, ale zakladatel polozil otazku v tom zmysle, ci je ludi ako on viac... on si nepytal rady na zoznamovanie, bol zvedavy na nazory ostatnych.

makovnik

Vidim, ze sa tu strhol celkom slusny flame. V mnohych veciach suhlasim s hangarom. Napisal to mozno niekedy trosku naturalne, ale uplne pravdivo. Nebudem reagovat uplne na vsetko lebo je toho dost vela. Zaraza ma ale jedna vec. Niektore zeny !!!!!!!niektore zeny!!!!!!!! tu stale pisu, ze si vraj nechcem nechat poradit a konkretne cajik stale dookola pise, ze vraj sa stale stazujem, ze na mna vsetci utocia a ze ma nikto nechape. Nerozumiem, kde si k tomu prisla? Ved nic take som nikdy nepovedal, ani nenapisal. Dalej sa vraj stale obranujem a obhajujem. No tak to je logicke, ze ked tu niekto prevracia, to co som napisal alebo pise svoje mylne dojmy a snazi sa mi nahovorit, aky vraj som a sudit ma tak citim potrebu napisat, ze to tak nie je a ze sa velmi myli. Cajik dnes o 13:34 si napisala, ze sa uz vraj nebudes dalej vyjadrovat do tohto prispevku, ale vobec, ked to teraz nasledne citam, taky pocit nemam. Taktiez si citila odrazu potrebu sa obhajit resp. obhajit svoje nazory, ktore hangar ani ja nechapeme. Mam snad teraz ja zacat preto tebe vypisovat, ze ine nerobis len sa tu v poslednych prispevkoch obhajujes? Uz aspon trochu chapes o com to cele je alebo ti este stale svetielko nezasvietilo? A to nehovorim o tych prekrutenych vetach. Je jasne, ze to cele zacalo vyslovenim mojho nazoru na niektore zeny. Dovtedy bol klud, ale potom sa odrazu prebrali !!!niektore!!! zeny z letargie a podme do mna. A navyse, ked niekto nahodou napise, ze so mnou suhlasi tak podme aj do neho. To je uplne normalne? Ked cajik nechces tak sa nevyjadruj, ja som ta k tomu nenutil. Analyzy mojej osoby nechajte pre niekoho ineho, kto pozna suvislosti. O to sa vam nikto neprosil. Navyse snazit sa analyzovat niekoho a mudrovat o tom aky je alebo nie je, je prinajmensom trufale a extremne neslusne.

hangar

ja uz tu teraz dalej nejdem pisat, ked ma uz makovnik temu asi na haku, uz asi rezignoval a odisel do chladnejsich krajin , idem teda aj ja , ale aspon mam dobry pocit , ze som vyjadril svoj nazor