Necitim ze som tehotna

Príspevok v téme: Necitim ze som tehotna
linda b.

buduce aj aktualne maminy:),mam jednu otazku,som v 12tyzdni tehotenstva a vobec sa fyzicky necitim tehotna:/bolo mi asi 2 tyz mierne nevolno,ale to bol 7-8tyzden,odvtedy vobec nic,dokonca ani ziadny prirastok na vahe.je mozne,aby bolo vsetko v poriadku a prebiehalo tak nenapadne?viem,ze ta otazka asi posobi hlupo,ale je to moje prve tehotenstvo,som posledny mesiac v australii a este 3 tyz budem,tak ani nemam moznost navstivit svojho lekara a trochu(mozno aj zbytocne) stresujem.

usiko

linda b.

No ja neviem,preco to neodide, ale lekari to musi dat von, preto je zamlknuty....nezistis ty,len lekar...skus ten test a daj vediet....drzim palce....

linda b.

daku usiko,cenim si kazdy nazor,prave tahehoto cohosi som sa obavala,kolegyni sa to stalo v 17tt,plod prestal zrazu rast.mam test doma,tak idem urobit:/a ako je mozne,ze ten plod "neodide"prirodzenou cestou?som tehotensky amater.

usiko

linda b.

viem, ze sa baby na mna budu hnevat, ale ........rada by som ta uistila,ze je vsetko oki,ale to potvrdi len ultrazvuk.faktom, aj ked neprijemnym, je, ze ked zene vymiznu priznaky tehotnosti, ktore mala, tak sa moze jednat o zamlknuty potrat...nevravim, ze je to tvoj pripad, ale je dobre vediet fakty a nezatvarat oci pred realitou. kamaratka otehotnela, par tyzdnov to bolo ok, uz zacala aj priberat, mala pachute v ustach, byvalo jej zle, potom priznaky odisli a lekarjej na UZV povedal, ze plod odumrel, co sa stava z roznych pricin ale povacsine vrodenych. Vtom pripade nekrvacas, len to proste nezije.....skus si spravit tehu test, ten ti reaguje na HCG hormon, ak ho mas vela, tedati ukaze zesi tehu, tak je mozno vsetko ok......drzim velmi palce....

linda b.

evasa,tych len 8kg potesi,moja znama pribrala 30!!tak dufam ja to na 90 nedotiahnem:))tiez na mne este vobec nic nevidiet,tak som sa chcela uistit je vsetko ok.

evasa

ahoj linda.To je absolutne v poriadku ako sa citís.Ja mam 4deti a pri prvom tehotenste az 5 mesiaci mi zacalo rast brusko a vobec ma nic nebolelo a pribrala 8kg dokopy.

linda b.

diky,dost som sa ukludnila,tak sa asi mozem tesit,ze mi je tak fajn,kamoska je v 15 tt a uz zadrzuje vodu,pribrala asi 5kg,likviduje zasoby uhoriek..:))ja som bola v 6tt u lekara a teraz sa tam do 16 neukazem kvoli cestovaniu,tiez si myslim,ze pokial je vsetko oka,nie ej dovod to male chuda sustavne "skenovat":)planovane babo?

mirka 23

Ja som sa citila podobne.. kebyže nevidim, že mi troška rastie bruško a potrebujem častejšie jesť, tak neviem že som tehotna. Najlepšie je, ked to male uvidiš na ultrazvuku, normalne som sa čudovala, že to babetko naozaj mam :-)
Inak ja som bola u lekara prvýkrát až v 15.tt, ale všetko bolo v pohode našťastie. Aj som mala trocha obavy, či je všetko OK, ale zase tiež nie je najlepšie ked už uplne malinke ide tolkokrat pod ultrazvuk alebo na vyšetrenie.