moze byt pricina zhorsenia akne zihlavovy caj?

Príspevok v téme: moze byt pricina zhorsenia akne zihlavovy caj?
jojkaaaa

Ahojte!
zacala som pit zihlavovy caj,ktory mi odporucala proti akne jedna znama!
po tyzdni mam o dost horsiu plet,je to hroza!moze byt na vine prave zihlavovy caj?..lebo ten cisti organizmus a tie necistoty sa mi neako predsa musia dostat prec z tele a oni sa vybrali prave cez kozu....ci?
co myslite?...moze za zhorseny stav akne zihlavovy caj?

Eymy

Ak niekto pije bylinky na hektolitre potom nech sa necuduje ze ma problemy aj bylinky treba uzivat podla predpisu ako lieky a trva to dlhsiu dobu kym sa dostavi ucinok len treba trpezlivost

zuzicka_15

ahoj. Ja si myslím, že žihľavový čaj ti nemohol zhoršiť akné lebo sama som mala katastrofálnu tvár a už takmer rok pijem tento čaj a momentálne nemám na tvári žiadnu vyrážku a to ti poviem že som ich mala bohate dosť(žiaľ jazvičky mi ostali)..akurák sa mi objavia tak 2 vyrážky pred menštruáciou inak je to v pohode.Takže si myslím, že skôr to bude nejaká alergická reakcia.

radomil

Ahojte,

Žihľava sa za „našu“ najvyznamnejšiu krv čistiacu detoxikačnu rastlinu, podporuje metabolizmus, travenie a vylučovanie moču. Jej listy su bohatym zdrojom oxidu
kremičiteho (kremika), železa, vapnika a vitaminu K. Kremik je hneď po kysliku najrozširenejšim prvkom v prirode a má veľké široké pole pôsobnosti v našom tele.
Žiaľ žiľava sama problém s anké nevyrieši.
Vhodnejší a zaručený spôsob dostať akné pod kontrolu je užívať kvalitnú a hlavne čistú aloe veru s prísadou žihľavy. Plus je dôležitý vhodný minerálny doplnok ako aj vhodná a cista kozmetika.
V prípade záujmu Vám rád poradím na: nase.zdravicko@gmail.com

S pozdravom
Rado

jojkaaaa

Ten čaj už nepijem, namiesto toho som vypila asi 3 litre vody a zda sa mi,ze sa mi plet zlepsila:)...dakujem Vam za rady:)

usiko

travy a buriny su alergeny,takze moze...tiez je tu nazor ze vraj zihlav,caj ta zbavuje skodlivin a tak tie idu cez kozu von,ale to je blud.......skor ta alergia.....

High Priest

zihlavovy caj urcite nie,je jeden z najzdravsich cajov vobec.Ja to pripisujem skor niecomu inemu,bud mas v tele niecoho vela alebo nieco telu chyba tak sa to prejavuje tym akne

soffa

jasne ze moze.zihlavovy caj je detoxikacny-cize ti cisti telo,a vsetky skodkliviny ti idu von.a ten caj sa ma pit len tyzden,lebo velmi dehydratuje.(odvodnuje)

lulu22

baby, tak ja som zase pravý opak! ja som mala hroznú pleť a začala som piť čaj z usušenej žihlavy každé ráno na lačno,mesiac v kuse, pak prestávka..a pleť sa mi výrazne zlepšila. prečistila mi krv.:) takže zatial žiadna alergická reakcia(klop,klop,klop)..:)

siisa 25

ja spm to tiez pila na akne hektolitre za den,nepomohlo nic,navyse mi zistili ze na zihlavu mam alergiu a priserne sa mi zvysilo zelezo v krvi,lebo zihlava ako aj spenat zelezo obsahuje a ja som to stym pitim prehanala uz nikdy viac,ano vypi za den minimalne 2 litre vody to je dobra rada nad zlato

jojkaaaa

zuzu usa

ach jáj,teraz sa klepem po čele,že aká som len hlúpa:DD....dám na tvoju radu,budem piť radšej len čistú vodu:DD