Čo to je?

odpovedam

savocko,

niektore zeny maju tu lubrikacnu tekutinu inej konzistencie a farby - teda bielej, nie priesvitnej... nemyslim si, ze by mala Romanka714 "ejakulaciu" pri kazdej masturbacii. Tiez by som skor povedala, ze je malo informovana...

savocko

Nykita ma pravdu, ide o zensky ejakulat, myslim vsak, ze nie vsetky dievcata striekaju, asi lepsie povedane, vsetky, ale nie rovnako intenzivne, u niektorych je to par kvapiek, u niektorych niekolko mililitrov, niekedy dostrek moze byt aj desiatky centimetrov

Nykita

papulka12 -- Ty asi tiež nie si informovaná úplne o svojom tele. To čo si ty opísala je obyčajný výtok, ktorý z pošvy vyteká pri hocijakom vzrušení. Ale to čo tu opisuje Romanka714 je skôr ženský ejakulát. A je to úplne normálne :)

papulka12

ahoj... myslism ze si malo informovana a nepoznas svoje telo na tolko aby si vedela o co tu ide...mala by si to napravit... to biele oty spominas je akokeby lubrigacna latka ktoru vytvara prirodzenym sposobom telo...pretoze ked sa s niekym vyspis bez kodomu ci lubrigantu potrebujes zvlhcenie a to je pravde toto... zena ma svoje a muz ma svoje...pa