škola

bibi1234

lllll-Ty budes asi zacinajuci student:O) Casom pochopis, ze niektore skusky nie su o vedomostiach, ale o vytrvalosti studenta-predsa aj to Ta ma VS naucit... U nas bolo absolutne bezne, ze sme sli aj 3x na termin(niektori profesori, docenti davali aj cierne terminy-tym neslo vacsinou o nabiflenie uciva, ale o jeho spravne pochopenie, interpretaciu, vyuzitelnost v praxi-k takymto som sla aj 5x, a mala som spoluziakov, ktori sli aj 13-15x na jednu skusku)
Na Tvojom mieste by som to moc neriesila, lebo velmi rychlo by si dostudoval. . Treba sa otriast a ist na dalsi termin, ked to bude zase FX, tak treba ist zas na dalsi... ak by Ti to do tretice nevyslo, tak chod za nim a popros ho, ze Ti na tom zalezi a ze si sa naozaj pripravoval-spomen, ze si na prezenckach z prednasok, mas 100% ucast na cvikach, pripadne, ze nevies pochopit nejake casti uciva... Bojovanie cez garantov predmetu, dekana, doktorandov nema absolutne ziadny vyznam... Je to jedna banda a drzia spolu... A este mas predsa jednu moznost-preniest predmet do dalsieho rocnika...:O)

0vecka

hm a je ten typek aj garantom predmetu????
u nas to tak bolo ze garant vyhlasil ze nam neda skusku ale sli sme si ju nakoniec spravit k niekomu inemu.. musis sa popytat...