lubi ma?

Príspevok v téme: lubi ma?
pepik112

s priatelkou sa mame brat..termin svadby uz mame ale este som ju nepoziadal o ruku(dlhy pribeh)..a ona chce aby som ju poziadal o ruku tak ako chce ona ...v Parizi ..a prsten aby bol nejakej znacky uz neviem akej..ze vraj by bola stastna keby to bolo tak ..ale tym obera o radost ona mna ...ja mam pocit ze ked ju poziadam po svojom a kupim jej iny prsten ako chce ona tak nebude stastna..to nieje laska ked jej zalezi na tych veciach..akurat sme sa o tom pohadali ..:((

kvietok5

pepik112 skuste sa o tom porozpravat mozno je to jej sen a snov sa ludia len tazko vzdavaju ale skus jej vysvetlit ze su aj dolezitejsie veci ako drahy prsten ..pariž..ved ak ta milujem tak myslim ze nezalezi na takych veciach ale vysvetli jej to opatrne aby to nevyzeralo tak ze jej sny ta nezaujimaju :(a mozem sa spytat ako dlho ste spolu??

lilliana

No neviem, neviem ako bude riešiť bežné situácie v manželstve nie to ešte problémy. Koľko má rokov? Bude sa vedieť o teba aj postarať keď ti nebude najlepšie? Bude vedieť vyžiť aj z mála ak bude treba?
Je zospovedná alebo rozmaznaná?
Nechápem tie dnešné honosné svadby, keď čítam na fóre čo všetko nevesty chcú skrz jeden deň. Jedna si dokonca zakúpila celú výzdobu do reštaurácie lebo nemalí takú farbu akú chcela iba približnú. Vjeden deň hop a na druhý trop.

zuzu usa

mna moj manzel poziadal o ruku bez prstena,bo bol v tom case este student a nemal nan:))dodnes som ho nedostala.aj tak sme stastni,cakame babatko,financne problemy pominuli,ale po 5 rokoch mi na tom prsteni uz jednoducho nezalezi,som stastna,ze mam uzastneho,chapaveho manzela.o prsteni a parizi to nie je,urob to ako ty chces a aspon uvidis ako zareaguje,ak sa nahneva,je to snobska krava a rychlo utekaj kade lahsie...

sweet_lolitta

taku priatelku by som kopla do zadku...kokos, zeny marnive!! pane boze, nie aby bola stastna so svojou laskou...toto bola pre teba dobra lekcia a veru uvazuj, ci si ju zoberies...

civediamo

už ked teraz takto vymyšla no moj zlaty to budeš mat"na ružiach ustlane":))nejde drahej len o tvoje peniažky??asi vie čo si možeš dovoliť....

každa asi mame predstavu akoby požiadanie o ruku malo prebiehat aj ja som mala:))klačat predomou a bla bla bla:)moj teraz už manžel ma požiadal o ruku v aute žiadne teatralnosti ,,proste sa ma spytal či ho lubim natolko aby som si vedela s nim predstavit život že on chce pri mne zostarnut,a podal mi prsten,ale že najprv sa vyjadri:))no povedali by ste nie???vonku snežilo a uplne nam zasnežilo auto bolo to krasne už len tym že som to nečakala,,,,,a žiaden pariž a prsten s briliantom by som nechcela,len znova zažit tuto chvilku:))

takže ak ta skutočne lubi nebude jej vadit ked to urobiš podla seba,,,,a ak ano:(((určite by som si prehodnotila na tvojom mieste či si ju vziat...

zuzic

to mi vyznie ako male dievcatko co ma vsetko vysnivane:) od pariza, prstena, siat, pocasia:D
podla mna bud je tak nevyzreta alebo ta naozaj iba vyuziva:( tu svadbu by som este urcite prehodnotila...

veronicka2

je to vazne cudne....lebo kebyze ta lubi, naozaj ze LUBI tak by jej bolo jedno kde ju poziadas a ako a hlavne s hociakym prstenom (teraz nemyslim hociaky ale je jedno akej znacky) tak by mala byt neskutocne stastna, lebo muz ktory ju miluje si ju chce vziat za zenu a byt s nou ,,cely zivot" . ale tu mi to pride tak ako by si ona diktovala kde to chce ako to chce s cim to chce a ked nebude po jej tak si ta nezoberie ciste vydieranie...fakt cudne. zamysli sa...