Aknecolor vs. make-up?

Príspevok v téme: Aknecolor vs. make-up?
zuzicka_15

Zdravím. Po dlhodobom použivani aknecoloru som sa rozhodla že ho prestanem použivať lebo som o ňom počula svoje.Chcela by som sa oyýtať, že či nepoznate nejaky make-up ktory fakt dobre prekryje, aspon tak ako aknecolor.Avšak nemusel by byť až taky drahy...dufam že niekto dobre poradí..:)...vopred dakujem..:)

beika

Doteraz som používala La Roche Possay Toleriane.. Pekne prekryje, stačí ho máličko, tiež lieči a vyzerá prirodzene.. To je s tých drahších no zase vydrží dlho.. No pred štyrmi mesiacmi som v lekárni objavila penový Essence a pre tých pár eur som si ho kúpila.. že prinajhoršom ho vyhodím.. no prekvapil ma pozitívne a odvtedy používam len ten.. krásne prekryje, lieči a vyzerá prirodzene.. je po ňom krásna pleť.. oplatí sa vyskúšať..

sonasona

Ja pouzivam aknecolor a je v pohode mame dokonca dva odtiene tak si ich mozem miesat ked sa opalim alebo tak a co si to o nom vlastne pocula?

simka111

Ja pouzivam mejakp od Manhattanu a je fakt dobry,pekne kryje a aj lieci.. aspon podla mna ,to je moj nazor.. ale chcela by som teraz vyskusat ten od Essence penovy mejkap nema s nim niekto skusenosti????

hassy

dermablend od vichy, kryje dobre, je specialne pre aknoznu plet, je drahsi, ale vydrzi hroooooozne dlho....ja mam ten svoj uz druhy rok a este je ho tam hojne