Velky problem! Roztrhnuty kondom!

snehulienka

Môže mi niekto vysvetliť ,ako je vôbec možné, aby sa prezervativ roztrhol.Veď pri výrobe sa to prísne kontroluje, takáto možnosť músí byť vylúčená na 99%?

MrScarlet

For titi: moja zlata, to, ze ti povie neboj sa, neznamena ochranu!!kolko mas 5? :P Jedine, ze je Harry Potter a poverdal pri tom este nieco
Ale drzim Ti prsty, nech je to plany poplach

monikka

sú také tabletky, postkoitálne. volajú sa postinor. treba ich užiť do 72 hodín od styku. myslím, že ich predajú v lekárni. ale ak nie, lekár ich predpíše. stoja okolo 400 sk. nie sú určené na bežné použ., iba v nečakanej situácii.

lienka 7

Vidíte,toto je ďalšia z veľkého množstva tém, ktorú niekto napíše, prosí súrne o radu o pomoc, a NIKDY sa už nedozvieme jej rozuzlenie...Niekedy by človek chcel vedieť, či dobre poradil, či naše skúsenosti a názory, sú správne alebo nie....No proste...je veľa tém, u ktorých záver sa nedozvieme...Mne osobne sa to nejako nepáči....Asi som príliš zvedavá....(PS, veď som žena, nie? :-))

brigite

nex ide ku gynekologovi existuju lieky ktore zabrania tehotenstvu ak bol nexraneni pohlavny styk ale mozu sa pouzit iba do 3 dni od pohlavneho styku

mariska

juj ty moj chudacik. Treba sa najprv ubezpecit ze kondom je v poriadku.Nie ako v tom vtipe co pride chlapik a kupi si kondomy..uz ma pomaly 12 deti a vsetky kondomy roztrhane.A pridu do skladu s predavackou a tam trpaslik a spieva si "mam ja deti rad bum, som ich kamarat"