Mala makka hrcka na kozi pod semennikmi

Príspevok v téme: Mala makka hrcka na kozi pod semennikmi
dryg

Zdravim,

asi pred tyzdnom sa mi urobila mala hrcka, mensia ako hrasok na kozi pod semennikmy. Urcite to nie je na semennikoch, ale na kozi dole uplne mimo semennikov. Je to akokeby na kozi z vnutornej strany.

Je to nejaky tuk, alebo nejaka cysticka? Co to moze byt? Na pohlad to ani nema inu farbu, nie je to zapalene proste len to tam je.

Myslite ze to je len vyrazka a treba to nechat vstrebat a zmiznut alebo s tym ist za lekarom?

Diky

dryg

Ok pojdem s tym k lekarovi, nahlasim sa na rovno na preventivu ... Radsej prevencia ako dosledky. Dam vediet co to bolo

dryg

Ok pojdem s tym k lekarovi, nahlasim sa na rovno na preventivu ... Radsej prevencia ako dosledky. Dam vediet co to bolo

dryg

Neda sa s nou hybat, je na kozi z druhej strany. Ososbne mi to pride ako nejaka tukova hrcka alebo take cosi.

K lekarovi nemam problem ist ale zasa tam nechcem chodit z kazdou somarinou.

Slobodna

Nuž musela by som ťa prehliadnuť aby som vedela čo to je :) ale vážne, choroby sa nedajú diagnostikovať opisom. Záleží od toho či je pevná alebo s ňou môžeš hýbať. Môj partner mal kedysi čosi podobné, ale toho som mohla vyšetriť :), on to mal len takú tukovú hrčku a zmizlo mu to. Nehovorím, že je to aj tvoj prípad. Ak máš strach tak by bolo predsa len lepšie zájsť za lekárom, nemyslíš?