Aka je pravdepodobnost že som tehotna?

HROZNENIECO

Niektori ludia su tu s prepacenim dobre vymleti....naco sexuju,ked nevedia zakladne fakty.plodne a neplodne dni....na taku somarinu sa spoliehat neda,poznam babu co na tie ,,spolahlive" neplodne dni otehotnela.bazalna teplota sa da vyuzivat iba vtedy,ak zena dokonale pozna svoj cyklus a teplotu si meria najmenej pol roka dopredu.hormonalna antikoncepcia ma ucinnost 99 percent,ale nie kazdy s nou suhlasi,ale co povedat tym,ktori sexuju bez ochrany a potom sa pytaju,ci mozu byt tehotne????tak to je sila,samozrejme ze mozes otehotniet,pravdepodobnost je dost velka.tabletka po neexistuje?

niekto

Pomôžem to je relativne
ucinnost antikoncepcie sa udava v pearlovom indexe je to percentualne cislo ktore udava pravdepodobnost otehotnenia za rok

kalendarna metoda plodnych dni ma pearlov index 5-25% pricom 5 je idealne pouzivanie
cize za rok bude 5/100 zien tehotnych

to znamena ze ak ma pravidelny cyklus je velmi nepravdepodobne ze prave po jednom sexe cez menstruaciu ( ked sa tam asi iba trosku dostalo ) otehotnie

tabletka po ma tak 80% ucinnost ked sa zoberie hned co nie je az taky velky rozdiel

inak povedane tabletku po by som vzhladom na jej vedlajsie ucinky v tomto pripade nedoporucoval
en.wikipedia.org

happyme

GRATULUJEM! Budes mamickou :) ale je tam asi väcsia sanca a dostala si ich? aj ke dis ich dostala nic to neznamena no a kolko ste spolu? priatela to potesi