A dost!

Príspevok v téme: A dost!
[zruseny8]

dnes rano som sa postavila na vahu a vysledok? 67kg..cela zhrozena som na rucicku kukala, kde sa to nabralo ked este pred mesiacom som mala asi o 4-5kg menej. chtiac - nechtiac som dnes musela odstartovat svoju chudnucu etapu. dnes rozmyslam nad precistujucim dnom. cely den iba voda ale obed si dam, lebo to by som asi nevydrzala..od zajtra zacinam 4x do dna papat male porcie, pit vela vody pred kazdym jedlom a nejake to cvicenie (brusaky), a chcela by som aj nejake aerobne cviky, lenze neviem ake. neporadil by niekto nejake super video s cvikmi?
nechce sa niekto ku mne pridat chudnut aby nam to islo lahsie? mojim cielom je minimalne tych 60kg pre zaciatok a ak sa podari, tak aj viac..len by som potrebovala poradit co sa tyka toho domaceho cvicenia

[zruseny8]

dnes som sa odvazila a mala som nieco malo cez 65. neviem presne cislo, lebo mame este taku predpotopnu rucickovu vahu :DDDD no a bola som sama prekvapena ze ako to ide dole, pritom nic ine nerobim len rano ked vstanem tak brusakujem, pijem vela vody - teda ovela viac ako som bola zvyknuta a jem asi tak 4x do dna mensie porcie, no nic nevynechavam. snazim sa aby to jedlo bolo zdrave. napr - ranajky mlieko s cerealiami, desiatu vynechavam lebo ranajkujem v case desiatovania :), potom obed je vzdy to co mamina navari, samozrejme vyhybam sa vyprazanym a sladkym jedlam, olovrant vacsinou jogurt a vecera co pride.. a samozrejme za ten tyzden vynechavam sladkosti, vcera som sice zjedla trosku slanych crackov ale nejako mi to divne urobilo na zaludku, akoby sa mi chcelo vracat..no a vecer ma ponukli cerealiami plnene vanilkovym kremom. boli tak uzasne ze som neodolala..

[zruseny8]

sandysue
a nemozes sa ho prosim ta opytat odkial z netu to stiahol a potom prilozit sem link? bola by som ti velmi povdacna..aj ja byvam na dedine :DDDD

lubinaaa
nie nie, radka nie som :)

sandysue

smajlik cvicim doma,lebo u nas na dedine skapal pes, ziadne sportove vyzitie :D cvicim vzdy rano tak od 7:30 1 hodinu...priatel mi stiahol 3 dvd Billyho Blanksa, tak idem podla neho :) je to zaberacka,ale vzdy mam po tom pocimt,ze som urobila nieco pre svoje telo :D

[zruseny8]

vies co aj ja mam pocit ze som kilo dala dole ale to je presne ako ty si spominala, ze sme sa odvodnili :)
ty chodis na taebo alebo doma cvicis?

sandysue

smajlik nic si z toho nerob, dnesok bude lepsi a chudnutie nie je o odopierani vsetkeho dobreho :)vies kolkokrat som srzala dietu, kolkokat som schudla aj 12kg a potom vsetko spat aj s urokami? kaslem na diety, tentokrát som vsadila na cvicenie, dnes rano som mala 68kg, viem,ze som sa mozno len odvodnila,aj ked moj pitny rezim je na 1* :) dufam, ze taebo prinesie vysledky :) pekny dnik prajem

michajela

Ahoj, ja mám len 158 a momenálne 56 kg, chcem sa dostať na 52, vieš, mám 33r, dve deti a ešte nedávno som mala tieto kg ( presne pred rokom ), potom som mala problémy s chrbticou, brala som kortikoidy a tie kg sa akosi rýchlo nalepili:-)) najskôr 5 a potom zvyšok
Každá chceme vyzerať super, kg navyše nám uberajú sebavedomie..skúšala som zaručené diéty, od ryžovej, atkinsonovej a podobne.. párkrát mi zostalo zle a bolo po diétach..
Chudnutie je v hlave, musíš rozmýšľať, nič nie je zadarmo, cvičenie je najdôležitejšie:-)))
Cítim sa plná energie, každý úspech s úbytkom váhy ťa posúva ďalej
Teraz som mala úraz, mesiac som necvičila, dnes idem opäť a veľmi sa teším:-))