Vzrastok na pate

ZuziP

Nie je to tak ako si myslis,vzdy s tym budes mat problem dokym si to nedas von.Narastie ti to vecsie a bude ta to viac boliet...inu moznost nemas,neboj ved budes v narkoze netreba mat ziaden vstah.Ja som sa rozhodla zo dna na den a skoro to ani nelutujem...no skoro preto,ze cakala som od toho nieco lepsie a nie aby som s tym mala problemy skoro tristvrte roka...ale tebe pojdu operovat patu tak ty s tym mozno nebudes mat tolko problemov.

MARIO

..asi prestanem hrat futbal a aspon ma to nebude boliet!!! Bojim sa strasne oerovania!!!
budem mat sice trosku problem s obuvou ale nejak to prezijem :-)

MARIO

tak vam velmi pekne dakujem,,,
inak ako sa ro operuje?? robia to klasicky ako masiari so sekáčom ,,alebo pocul som nieco o nejakom lasery ????

ZuziP

Presne tak,musi to ist vyoperovat a lekar mal tiez pravdu,ze to moze narast.Je mi to luto,ze som ta neukludnila,ale je to realita a je to tak.

mario

operacne?? nieeeeeeee !!!! preboha zijeme v roku 2007... to sa fakt neda inak!!!
A navyse ten lekar mi povedal ze to nie je zaruka ze to potom nebude rast znova!!!

mario

no môžem ti povedať že si ma moc neukľudnila, skôr naopak. Vieš mňa to za normálnych okolností nebolí, iba pri po záťaži. ( napr. keď zahrám futbal tak potom dva dni chodím ako skur.... žobráčka ).

ZuziP

No to co vy myslite ten vyrastok vedla palca tak to som mala aj ja.Na lavej nohe som si ho dala odoperovat a na pravej ma este len caka.Nie je to nic prijemne.No ale podla mna rozhoduje to ci ta to boli,tlaci v topanke...a vobec kde si to das urobit (myslim aj to co mas ty) pretoze ja som s tym mala pol roka problemy po operacii.