téma pre Warermelon

Príspevok v téme: téma pre Warermelon
alchamilka

dobrý deň , chcela by som sa spýtať aké sú vaše skúsenosti zo stratou krvácania pri menštruácia , čítala som , že menštruácia može fungovať aj bez krvácania... a vy ste vitarianiánka, bolo písané , že pri surovej alebo rastlinnej strave sa stráca , je to pravda? pretože ja mám dosť silnú menštruáciu a dosť ma to obťažuje ďakujem za odpoveď

alchamilka

inak ja som štíhla ale na internete sa píše že z ovocia sa priberá ak je po 15:00 vraj ma zložité cukry no neviem

alchamilka

diky... čo je na škodu že mám windows7 našla som skvelé knižky na stiahnutie ale pravdepodobne su len na win xp no čo už niekedy nainštalujem alebo musím skočiť do obchodu :) a ako sa darí watermelon už si 100% "surová" ? :)

xyzz

juuuu asi začnem so surovou stravou o niečo skôr =D Objavila som v meste, kde chodím do školy dosť veľký výber ovocia, aj keď je to len supermarket ale aspoň niečo =) Len ešte nejak presvedčiť našich nech ma nenútia jesť tie olejom presiaknuté veci, ktoré varí starká =/

watermelon tú knihu 80/10/10 diet si skúsim stiahnuť, snáď niečo budem vedieť preložiť =S

watermelon

to je na tebe, rob to, ako citis, ze je najlepsie pre teba. podla mna ale treba mat aj nieco precitane, lebo ludia co to robia len tak a nic o strave a vyzive nevedia, nemusia prave najlepsie skoncit a vratia sa rychlo k varenemu a vsade potom vytrubuju, aka je tato strava nebezpecna. preto si myslim, ze treba si aj nieco nacitat, chodit na fora, zbierat tipy a rady a samozrejme drzat sa vlastnej intuicie.

watermelon

graham pise o surovej strave, vysvetluje preco su tuky zle a preco cukry z ovocia neskodia, vyvracia predsudky, je to odborna kniha, dava navod ako sa stravovat, su tam recepty... je to o jednom type surovej stravy, ten ktory robim ja a ludia na 30bananasaday

alchamilka

watermelon- no možno bude u náš tá kniha len nevedeli čo je to vitariánstvo opýtam sa na priamy názov a o čom sa píše v tej knihe od Grahama niečo som čítala o nej

watermelon

inac mas pravdu o surovej strave nenajdes asi ziadnu inu knihu. Aj ja som uz hladala, a ak sa aj niektora tvarila surovo, tak v nej hlasali blbosti. v anglictine ich je dost, ale zas nie u nas. Ja velmi odporucam objednat si The 80/10/10 Diet od Graham Douglas, tam najdes odpoved na vsetky otazky (snad). Zatial je len v angline ale chysta sa francuzsky preklad.

watermelon

tohto Wandmakera maju v knihkupectvach, mozno akurat v tvojom meste nie. inac sa da objednat aj cez net. Alebo si ho priamo objednaj v knihkupectve.

alchamilka

asi pred mesiacom som bola v knihkupenstve a ked som im povedala o čom chcem knihu tak ma opravili že nie vitarianstvo ale vegetarianstvo :) tak som radšej odišla skúsim nabudúce povedať túto knihu ale všimla som si že asi slovenské knihy nie sú o vitarianstve však? ani s prekladom? ale mne je to jedno to bola len otázka som zvedavá na tie knižky