Xanax

Príspevok v téme: Xanax
:(

Cavte takze mam 16 a uz asi taky tyzden beriem bez predpisu xanax ale len tak ze dam si jeden den na druhy nie no dnes som si dal dve behom 3 hodin a zrazu som nebol zatrpnuty v skole (ako vzdy) a vsetko mi vychadzalo velmi pekny dnik som mal aj rychlo mi zbehla skola no proste super viem ze som z toho stastny. A to ma tesi pretoze uz asi rok mam velmi casto krat horzne depresie a toto mi dava radost. ALE dopocul som sa ze je to navykove a ze nie je to dobra tabletka tak mi prosim vas pomozte kym nieje neskoro. A ak mozete tak mi prosim poradte nejake ukludnovacie tabletky na ktore sa neda byt navykovy a pomozu mi prekonavat depresie nech s nich vyliecim ak sa to da . Dakujem

nestastnaaa

kiez by existoval liek na vsetko...nie je pravda ze cokolvek sa stane, da sa to prekonat a su veci, teda vela veci ktore clovek neunesie a smiech ci humor je velmi slaba utecha do tohto zivota...

Lenka13579

Ahoj. S Xanaxom nemám osobne skúsenosti, ale viem že je veľmi návykový. Trpím úzkosťami a depresiami. Najviac mi pomohol Lexaurin. Urcite vyhľadaj lekára.

edis

Kamarát počuj, viem, že tvoje okolie alebo spoločnosť, lekári vravia, že v tejto dobe na všetko existuje tabletka, ale pravda je taká, že depresia je stav mysle a dá sa prekonať jedine uvedomením si, že čokoľvek sa ti stane, sa dá prekonať, že nech sa cítiš akokoľvek zle, vždy sa z toho môžeš dostať smiechom, alebo humorom... to je ten pravý liek na depresiu

nataliiiiiiiik

Prosím ťa kriste, neužívaj antidepresíva, návykové a silné antidepresíva, bez predpisu. Ak máš naozaj depresie, vyhľadaj pomoc. To jediné ti reálne pomôže. Choď k psychológovi, k psychiatrovi, nie je to hanba. Väčšia hanba by bola keby zostaneš závislý od niečoho čo si si zohnal sám. Musíš sa naučiť fungovať bez depresie a žiť sám so sebou. Pokiaľ máš ešte stále depresie a problémy, obráť sa na niekoho blízkeho alebo teda vyhľadaj odbornú pomoc. Xanax bez predpisu ti určite nepomôže v dlhodobom smere.

guru720

Samozrejme ze sa ti paci byt na xanaxe (a.k.a alprazolam) , je to pojebany stimulant, a ano kurva je to navykove ako dobra pica. Ked mas depresie mal by si hladat ich zdroj. Ked uz potrebujes nejaku navykovu latku, obratil by som sa na zelene.