Hanblivá speváčka???

Príspevok v téme: Hanblivá speváčka???
beep

Ahojte,
Mám 16 rokov a odmalička je mojím snom stať sa speváčkou. Už ked som bola malá, vymýšlala som si vlastné pesničky, spievala som ich pred celou škôlkou a všade kde sa len dalo.. Taktiež už od štyroch rokov tancujem, bola som už na milión súťažiach a dodnes si pamätám ten úžasný pocit ked som cítila že na mna každý pozerá. Skrátka, milujem byť v centre pozornosti a vždy sa o to snažím. Niečo mi v tom však prekáža.. Som strašne hanblivá. Pripadá mi to čudné, lebo jedny ma poznajú ako šialenú, veselú, ukecanú, spoločenskú a tí druhí zase ako hanblivé, tiché dievča.. Nenávidim ten pocit ked sa hanbím. Neviem si s tým pomôcť. Ked som s kamarátkami a vidím že jedna z nich je zábavnejšia ako ja, chytím strašne zlú náladu a chcem ísť domov. Aj s chalanmi sa bojím chodiť von, nie však zo strachu že som škaredá (Vyhrala som už veľa školských, alebo táborových miss súťaží :D )von, ale bojím sa že si o mne bude myslieť že som tichá. Nenávidím to! Alebo ked sa mám zoznámiť s nejakými kamarátkami/kamarátmi mojich kamarátok, mám guču v bruchu a modlím sa aby som sa prezentovala ako zábavná, super, šialená.. Viem, že nosím masku, navonok som ako utrhnutá z reťaze, ale vnútri ma občas prepadne STRAšNý pocit hanblivosti.. je to fakt ťažké. čo s tým?! :(

zuzic

ak za niecim chces ist tak prekonas vsetky prekazky ak po tom tuzis..no je pravda ze z vety "Alebo ked sa mám zoznámiť s nejakými kamarátkami/kamarátmi mojich kamarátok, mám guču v bruchu a modlím sa aby som sa prezentovala ako zábavná, super, šialená" mam pocit ze chces byt len silene hviezda a jendoducho za kazdu cenu stredobod....taketo chovanie mne aj viacerym kamaratom pride strasne trapne..sorry ale pride mi to ako uafektovane a trapne putanie pozornosti ked nemam cim budem aspon sialena a rehotat sa na nicom atd...ved bud sama sebou nesnaz sa stale uputavat pozornost, ak v tebe naozaj je talent tak si ludi ziskas aj bez afektaci svojim talentom

liana01

podla mnaa si uz tak namyslas aka si skvela zabavna a vtipna a nadana ze mas strach ze sa najde niekto koho budu obdivovat viac nez teba...taka mladaa a uz taketo komplexy jak celebrita:D navstiv psychologa