Septorhinoplastika (operácia nosa)

Príspevok v téme: Septorhinoplastika (operácia nosa)
Tomáš

Ahojte,

chystám sa na operáciu nosa v celkovej anestéze, mám nos po úraze spred niekoľkých rokov. Som z východu a myslím, že tu nie je ľahké nájsť dobrého chirurga, ktorý by sa venoval rhinoplastike. Som objednaný na vyšetrenie v 1. súkromnej nemocnici v Košiciach- Šaci. Je to ORL oddelenie a lekár MUDr. Ivan Veme (primár). Myslím, že nemá atestáciu plastického chirurga, ale ako plus vidím skúsenosti ušno-nosno-kŕčneho chirurga. Prosím kohokoľvek, kto má skúsenosti s danou operáciou, resp. s vyššie spomínaným zariadením a lekárom, aby mi napísal. Záleží mi na tejto operácii a chcem ovplyvniť čo najviac z toho čo sa dá - operáciu mám naplánovanú na jeseň, nefajčím, nepožívam nadmieru alkohol, som zdravý, športovo založený, atď. takže zostáva už len výber správneho zariadenia. Vopred ďakujem

Like

Ahoj Tomaš chcem sa Ta spytat ako si dopadol pri Mudr.VEMEMU v Košiciach-šaci,maš už po zakroku.Alebo nakoniec si bol na konzultaciu niekde inde hmm?Ma ešte niekto iny skusenosti s Mudr.VEMEM.Skuste niečo napisat ak mate nejake skusenosti s cystou v dutine a SEPTORINOPLASTIKOU. Vopred Dakujem...

simka10

len pre info atest z plastickej chirurgie doktor ziskava az po 11 rokoch v obore, cize aj neatestovany doktor moze byt dobry doktor s uz velkymi skusenostami

dada4

Bini1234 môžem sa ťa aj ja opýtať niečo? :-). Tiež by som chcela isť na takuto operáciu, potrebujem napraviť prepažku a chcela by som si dať spraviť aj esteticku upravu hneď. Môžeš mi niekoho z ružinova prosim odporučiť? Alebo kto operoval teba? Dopadlo to dobre? Aj tebe robili hneď esteticku upravu? Ďakujem.