BaByliss

Príspevok v téme: BaByliss
xyzz

Viete mi poradiť, ktorá z týchto žehličiek je lepšia? Zdajú sa mi celkom rovnaké až na to, že v tom jednom balíčku sú tie séra na regeneráciu a tak.. a neviem, či si mám priplatiť a objednať si tú profesionálnu aj s tými sérami alebo stačí tá druhá a naliať tam len vodu.. Prípadne poraďte mi nejakú dobrú žehličku s kt. mi vydržia vlasy dlho rovné... tu sú ešte tie odkazy
www.babylissslovakia.sk
www.kadernicky-velkoobchod.com

Myslíte, že tie séra sú dobrá vec alebo sa to neoplatí? A naozaj tie iónové žehličky menej ničia vlasy ako obyčajné?

Ivaaa

Ja mám žehlicku na vlasy Babyliss ST292E ( parna) a v živote nikdy som nemala vlasy lepšie, rovnejšie a lesklejšie. Je úúúplne top. Mala som už 3 žehličky "z tých lepšich akože" a žiadna nedokázala toto. Moje husté krepovité vlasy, sú rovné a podajné aj vo vlhkom počasí, stále...

xyzz

To vážne až toľko? Mne to vyžehlila zadarmo =D Ja neviem, no... ešte rozmýšľam že si nechám tú svoju etu ale neviem rada by som ju vymenila za niečo profesionálnejšie a drahšie, aby mi až tak vlasy nezničila... bože ja som tak nerozhodná neznášam to :/

xyzz

Ja viem, že sú na podporu predaja, ale zabrať aspoň trošku snáď môžu, nie? =D A keď tam je napísané že aj odporúčaná cena jednej procedúry v kaderníckych slónoch je 10€ tak to asi len tak hocčo nebude, či? =D No ja chcem žehličku aby som si tie vlny vyrovnala a nie robila takže pre mňa je taká žehlička úplne zbytočná =)

bibi1234

ved tie sera su na podporu predaja:O))) a efektne na Teba a aj na mna zabrali:O))) neviem, mne sa pozdava aj tato zehlicka www.kadernicky-velkoobchod.com
pretoze sa s nou daju robit aj krasne vlnky

xyzz

No len tie séra ma veľmi lákajú :D a myslím, že jedna nie je tá ionizačná či aká (tá lacnejšia, myslím, že som to v tom popise nevidela) a kaderníčky hm... keď v mojom okolí sú kaderníčky dosť pofidérne čo sa týka tohto, jedna používa výrobky BALEA na styling, druhá tiež si myslím že do toho nejak nevidí a ostatných sa po týchto dvoch normálne bojím :D

bibi1234

aj podla mna su celkom rovnake a vyzeraju velmi dobre. Neporadim Ti, aby si potom na mna nenadavala:O))) mne vtedy poradila kadernicka, skusila by som sa jej na Tvojom mieste spytat...

xyzz

Aha, veď ja len tak... a čo si myslíš o tých dvoch žehličkách? Podľa sú celkom rovnaké, nie? A tie séra, myslíš, že to bude aj fungovať a nebude to len reklamná blbosť?