Sladkožrút

totok

a co znamena brutalne sa prejem? kamaratka sa "brutalne prejedla" ked si dala 3 ks sladkosti
ono to je podla mna vsetko o zvyku, cukor je droga, cize treba si ju zakazat (a NEVIDIET JU cize NEKUPOVAT!) a telo zabudne na danu chut a uz nebude potrebovat

hrncek

tak skus hrozienka, mne osobne zaberu, kedze su strasne sladke na moj vkus a ked si ich dam, tak potom uz sladke nechcem vidiet par dni.....

sladkaritka

jeanny: presne tak, ked mam raz chut na cokoladu,tak nejake ovocie mi to nedokaze nahradit,len najhorsie,ze ja neostanem len pri jednej sladkosti,ale brutalne sa prejem...

jeanny

to su take rady ze daj si ovocie :)) sa mozem akurad tak zasmiat...ked mam chut na sladke tak mam chud na sladke a myslim tym poriadny rafinovany cukor a nie kysle ovocie. to sa treba ked tak uz len prekonat a pretrpet to, co sa nie vzdy da ked sa potrebujem napriklad sustredit

sladkaritka

skusala som to,ale ked mne baban nenahradi cokoladu...no ak by si mala nejake zaujimave recepty,tak by som ich rada skusila:-D

AdamKrt

Ak Ti chyba tak sladke, tak skus nahradit sladke zakusky a vsetko sladke, prirodnym cukrom - t.j. ovocim. Ci cerstve, susene... Daju sa z toho robit zdrave dezerty bez stipky normalneho cukru. K telu je to omnoho setrnejsie.