Žihľavový šampón

volodaheg

Odporúčam vyrobiť si odvar z mladých listov lopúcha . Asi po mesiaci si uvedomíš ako sa ti skvalytnia vlasy = ) .

mate59

urob si žihľavový odvar a zmy si ním vlasy ako posledné omytie.Pridaj do toho 15 - 25 kvapiek citr. šťavy,vlasy budú pekne lesklé.

lulu256

ja použivam DIXI žihlavový a vlastne celá rodina ho použivame :D je fakt super, ale sklamem ta vlasy mi z neho rýchlejsie nerastu, ale zato mi dost spevneli a hlavne nemam z neho lupiny a nemusim kazdy den umyvat. No mne sa zas z nivey hned zmastneli vlasy a urobili v hlave chrastičky, konkretne z toho na hnede vlasy...

simka111

Ja by som tiez chcela aby mi rastli rychlejsie vlasy... Dala som sa ostrihat,pouzivam dobry sampon,kondicioneŕ,masku a aj rozne domace zabaly..sem tam si preplachem prhlavovym cajom.. :D
Ma niekto skusenosti s tim ze vlasova voda dixi spolu s masirovanim pokozky hlavy podporuje rats vlasov?????? dakujem za odpoved :D

jajaja99

ja zihlavovy dixi pouzivam uz vyse roka a som spokojna. zda sa mi, ze vlasy rastu fakt rychlejsie, ale hlavne nevypadavaju. ja odporucam :)

ojka

zničené vlasy, končeky vlasov si nejak pekne daj ostrihať, potom žiadne žehlenie, resp. používať aj príslušné prípravky k tomu samozrejme a potom si vyhliadnuť nejaký ten dobrý šampon, na každého niečo iné zaberá.... (: