Spoznala som ineho...

Príspevok v téme: Spoznala som ineho...
zufallka

mam priatela uz 2 roky.. uz sa dost hadame.. dokazeme sa vytocit do nepricetnosti.ale ked sme spolu je vsetko pekne.pri nom opadla moja hanblivost a vsetky tie veci co sa tyka sexu,presvedcil ma o tom ze pre neho som najkrajsia.

ALE

spoznala som ineho,vlastne dvoch. viem ze sa im pacim.no s jednym viac komunikujem.Neviem co sa so mnou deje...jednoducho nechcem priatela opustit ani podviest. ale sama sa prichytim ako myslim na toho druheho..aj ked nechcem prichytim sa ako na neho myslim... dokonca sa mi o nom snivaj aj pekny sen.

ide o to ze mam z toho strasnu traumu.pretoze to je moj najdlhsi vztah som na toho cloveka uz tak navyknuta ako este nikdy na nikoho.uz sa pred nim nehanbim viem sa snim o vsetkom porozpravat no ked sa hadame tak to je vojna.nadavky,ironicke poznamky,odpaly.

vas nazor? toto dotycneho ktory ma laka som spoznala uz velmi davno pred mojim priatelom no teraz sme zacali byt zase viac vkontakte a ten clovek mi sadol.bojim sa mam strach ze nieco pokazim.ubijaju ma myslienky ake by to bolo mne ..pretoze priatela este lubim

za 2 roky som este nemala nikdy taketo zmiesane pocity.nechcem ho klamat ani podviest. ale ta tuzba po niecom novom po tom pocite sialenej zalubenosti a opet prezivat taku krasnu lasku mi nedaju pokoj. som z toho nervozna a samu seba nepoznam..

staci mi len vas nazor..nemozem tu vsetko rozoberat lebo by som rovno knihu mohla o tom napisat no popripade ak mate nejake otazky opytajte sa...

ta3

zufalka, tvoja veta: je pravda to ze v nasom vztahu nieje nieco ok... a to dovera ktora je zaklad vztahu, nepotrebuje uz ziadny komentar, je to predsa jasne ako facka

alusinka

Niekedy sa treba poriadne popalit, a az potom clovek pride na to, koho pri sebe ma, a aky je v jeho zivote dolezity...

Aj ja som mala take obdobie. Mala som priatela, a zalubila som sa do ineho... proste som znova zacala citit to co na zaciatku s mojim priatelom. To vzrusenie, chvenie v zaludku... namotaval ma na take krasne veci, az som mu podlahla... Potom ma pekne poslal do riti tou najkratsou cestou, a az vtedy som si uvedomila, co za hlupost som vastne urobila. O akeho skveleho chlapa som skoro prisla kvoli niekomu, kto mi na chvilku dokazal pomotat hlavu...

Moj priatel o tom nevie, co som mu za jeho chrbtom spravila. A viem, ze kebyze sa to dozvedel, asi by to bral velmi velmi tazko.... Hold, clovek sa uci na vastnych chybach...

alexiska

zufallka....
presne viem co prezivas, ja to mam presne to iste, az na to ze ja mam 4 rocny vztah. Tiez som niekoho spoznala kto mi tak nesmierne sadol, piseme si volame a od buduceho tyzdna budeme kazdy den sa stretavat.pricom priatelom len cez vykendy. Ja uz som bola viac menej rozhodnuta s tym ze priatela opustim, ale ked som to len vytiahla ze nad niecim takym rozmyslam tak sa do slova zosypal. Proste on ma tak nesmierne miluje ze ma nechce pustit, nemam na to srdce aby som to urobila. on sa teraz snazi aby to zachranil,fakt robi vsetko pre to. a ja mam vycitky ze myslim na ineho. Vobec neviem co mam robit...

usiko

bony ma pravdu,

my sa tiez pohadame /teraz uz velmi malo/, ale boli casy, ked casto...a tiez som si vtedy povedala ze sa s nim rozchadzam...ale NIKDY sme si nenadavali,nikdy...to je jednoducho o ucte a vazeni si toho druheho...ked vies, ze toto nesmies....

zufallka

ono to je tak ze vacsinou sa hadame ked spolu niesme..inak.. to ako je na mna dobry mi moze zavidiet kazda ako sa o mna stara ako mi kupuje ako je pozorny ked poviem "au" len zo srandy( ale ja to od neho nevyzadujem ani nevyuzivam)a opacne ked sa hadame tak je to dost impulzivne dohadujeme sa ale zase nenadavame si do vsetkeho mozneho ale take :daj pokoj nemam na teba naladu,chod do riti,tie slova cloveka zabolia. sama viem ze to nieje vporiadku... a prave toho sa bojim,ze keby som o neho prisla zistim ze ten druhy je horsi.. a na dalsej strane mozno je lepsi...

jajka001

to je vec pohladu. ona to moze takto interpretovat ale ty nevies ako komunikuju. my sa s manzelom tiez dotahujeme, boli casy aj ked sme boli na seba ostrejsi. mozno si z nej utahuje a ona to berie prilis osobne, on mozno je trochu necitlivy ako chlapi -ale aj zeny , zavisi od povahy - obcas byvaju. my sme si presli viacerymi krizami takze viem o com hovorim. ono ta komunikacia je obojstranna, takze chyba nemusi byt len na jeho strane.

bony777

jajka001 neda mi nereagovat. Myslis ze ked su obaja schopni vzajomne sa urazat a nadavat si, ze "moze byt ze by to bol skvely partner a laska na cely zivot." ?

Ja si to nemyslim... Teda aspon ja si takto vztah a lasku nepredstavujem.

jajka001

tu je tazko radit. lebo vztahy prechadzaju roznymi fazami. moze byt ze vam to neklape len momentalne a moze byt ze je to trvale. moze byt ze ta ten druhy len ocaril a rychlo to aj pominie a moze byt ze by to bol skvely partner a laska na cely zivot. ale takisto to moze byt len chvilkove zdanie. musis si v sebe upratat, co pre teba ten tvoj znamena, ako vidis buducnost, ktory z nich by bol lepsi do zivota, ktory sa ku tebe viac hodi, s ktorym sa lepsie citis, ktory by ta podrzal v tazkej chvili.

bony777

\"nadavky,ironicke poznamky,odpaly. \"

Chyba tu ucta medzi partnermi...
podla mna to daleko nepotiahnete, prepac.

Vo vztahu nemoze chybat vzajomna ucta a samozrejme dovera. Vo vasom vztahu chybaju obe zakladne veci.

Za chvilu sa budete bit? nemyslim to v zlom, len obrazne. Nie ste spolu tak dlho, aby si mala pomyslat na inych.

Uprimne - ked si zacala koketovat s myslienkou na druhych, podla mna to nema vyznam a vas vztah skor ci neskor skonci.