aky datum si vybrat na svadbu?aky ste si vybrali?

ta3

hovori sa, ze manzelstva uzavrete v mesiaci bez pismena r nie su stastne, ale ja tomu neverim a podla mna ani datum uzavretia sobasa nehra rolu, dokonca ani to ako dlho sa poznate, je to ako loteria, asi najviac zalezi ako sa mate radi, ako si vazite jeden druheho a ako ste pristupni na kompromisy

Deee

civediamo, pekny datum, aj ja som sa vtedy vydavala, u nas bol vyber datumu viacmenej nahoda, svagrinka ho navrhla s tym, ze je to datum manzelovych narodenin a je to aj sobota tak preco nie...

ShaulaThalit

ministrom: do tej 3/4 sú zarátané samozrejme aj manželstvá, ktoré nefungujú, nie len tie, ktoré skončili, respektívne sú v štádiu rozvodu :-)

ministrom

Shaula, no 3/4 hadam nie, ale takmer polovica... V jednom state USA je to dokonca 60 percent. Naco sa beru, to neviem:)

ShaulaThalit

Môj bývalý frajer sa ženil 10.10.2010
Ale podľa mňa je zbytočné si vyberať na svadbu takéto dátumy... veď, všeobecne je známe, že 3/4 párov stroskotá manželstvo po niekoľkých rokoch spolunažívania, či...???

tigrica182

ahojte - my s priatelom sme si vybrali datum 22.1.2011 je to preto, ze presne 22.- sme sa dali dokopy a my sme hladali sobotu, ktora bude obsahovat tu 22-ku... a nasli sme a ako som si neskor vsimla, su tam tri dvojky, tri jednotky... nevie mi niekto poradit, ako by som zistila, ci je tento datum vhodny na svadbu atd??? proste len so zaujimavosti, nakolko uz mame aj kostol vybaveny, aj salu, takze datum sa menit nebudu, len pre informaciu a zaujimavost...

dakujem

tigrica182

ahojte - my s priatelom sme si vybrali datum 22.1.2011 je to preto, ze presne 22.- sme sa dali dokopy a my sme hladali sobotu, ktora bude obsahovat tu 22-ku... a nasli sme a ako som si neskor vsimla, su tam tri dvojky, tri jednotky... nevie mi niekto poradit, ako by som zistila, ci je tento datum vhodny na svadbu atd??? proste len so zaujimavosti, nakolko uz mame aj kostol vybaveny, aj salu, takze datum sa menit nebudu, len pre informaciu a zaujimavost...

dakujem

jajka001_

popytaj sa na matrike, ako su obsadene terminy. ved to je rôzne.
co sa tyka datumu, ak chcete nieco extra, vyberte si cisla, ktore su blizke vam.
my sme si vybrali prvy vhodny volny termin :)

7kráska

úplne súhlasím s nestifou. prečo by mal byť tvar dátumu taký dôležitý?? je úplne jedno, aký to bude dátum, je dôležitejšie, aby ste boli zrelí na tento dôležitý krok a aby ste obaja túžili uzavrieť zväzok. trvácnosť a pevnosť tohoto zväzku sa logicky vôbec neodvíja od dátumu jeho uzavretia.