Konečne vysnívaná váha?

Príspevok v téme: Konečne vysnívaná váha?
ninka21

Ahojte kočky.....ktorá z vás chce už naozaj schudnúť?????myslím to vážne.....nemyslím len týždeň,alebo mesiac diétovania.....budú to mesačné boje s váhou....
Ktorá z vás ma pevnú vôľu a chce naozaj začať na sebe makať.Neuznávam žiadne diéty a preto len,, zdravá strava a pohyb"!!!
Budem tu každý deň a čakám aj oporu...o tom všetkom to je:)
Tak ak to niektorá z vás myslí naozaj vážne,budem len rada:)

ninka21

Jééééj kočky aká som rada,že je nás tu toľko:)) takže moja momentálna váha je 62kg a cieľ do Vianoc si dávam na 55kg:)bola by som rada,ak by to bolo aj skôr,ale na čo sa ponáhľať.Ja som úplne vylúčila pečivo a sladkosti.Dúfam,že aspoň z časti s tými sladkosťami to vydržím a neprežeriem sa.Tiež chodievam do posilky,alebo lepšie povedané minulý týždeň som začala:))takže poďme nato baby. a ešte jedna vec nieje dôležité koľko krát začíname,ale hlavná vec jee,že sme začali.Horšie by bolo keby nas to mrzelo a nič by sme preto nerobili:)) a tlstli ďalej.
Moje raňajky-ovsené vločky s mliekom+káva
Desiata-jablko
Obed a olovrant-to ešte netuším a večera niečo lahké:)

rew

u mna celkom zaberalo papat pravidelne a malo.. vtedy je lahke sa vyhnut takym tym navalovym vyjedaniam chladnicky/skriniek so sladkostami :) dalej mam v plane zas vylucit alebo aspon obmedzit bielu muku, sladkosti, mlieko, masko a vyprazane jedla(aj ked tym poslednym dvom ani teraz nejak extra neholdujem). A namiesto cokoladky za kazdym obedom si pojdem kupit jablko :) a veeela vody. A co sa pohybu tyka, od oktobra mi zas otvoria plavaren tak chcem aspon 2-3krat tyzdenne a casom skusit nejaky pilates alebo zas salsu.. este porozmyslam lebo teraz som zacala riesit problemy s kolenom tak ho chcem trosku setrit.. no myslim ze to plavanie bude fajn :)

nelka123456

ahojte aj ja sa pridavam k vam .. ja som nedavno schudla 8 kil ale za ten to vyken som nabrala 2 kil spat ... chcela by som schudnut este aspon 7 kil lebo je to strasne ... tak idem do toho s vami ... a poradite mi aj nieco dakujme pekne :)

carey

ahojte, ako ja sa tiez pridavam, ak mozem. Lebo posledny mesiac som sa vobec nekontrolovala co jem a tak to aj dopadlo.
Ja ani nemam problem s cvicenim ale s tou stravou :(

rew

ninka21> ja sa pridam ak mozem :) zaciatkom roka sa mi podarilo zhodit par kil ale potom som nejak prestala sledovat co papam a ako casto a aj s cvicenim to islo dole vodou :) tak zas chcem zacat :)