Otazka na chlapov od baby

Príspevok v téme: Otazka na chlapov od baby
zalubena1316

chalani mam na vas taku mensiu otazocku :)) mozno to ani netreba nejak riesit, len by som chcela pocut vas chalansky nazor... s priatelom sme spolu asi nejaky rok, vsetko klape, vsetko je v pohode... je tu len taky maly hacik, ktory mna osobne niekedy trosku dokaze znervoznit:P tym mam na mysli to ze som jeho prva, prva vlastne vo vsetkom. Nechodil predomnou s nikym, s nikym nemal ziadny "romanik"...Nema teda preco nejaku moznost "porovnat" to ci som pre neho skutocne ta,ta prava to nazvem... Riesite vy nejake podobne otazky? resp. mate potrebu najprv mat ine baby, aby ste videli, ze ano.. toto je baba, s ktorou si sedime, ktora je skutocne mojou polovickou? alebo to skratka neriesite, pretoze citite ze to co medzi vami je, je laska... Poprosim vas o normalne nazory:) pytam sa len pre zaujimavost :P diks

AdamKrt

jajka001_:

aha. Takze, ked niekomu nevysiel povedzme 5x vztah, tak je to lepsie ? O vztahoch, ak si vsimnes vela prispevkov az tak nemam, ako prispevky ineho druhu... :)

A keby mal niekto aj 50 rocny vztah, ale jeden, tak to jemu vyslo, pri druhom, uplne inej osobe v inej situacii to mohlo vypalit uplne inak. Ber to tak, ze cely zivot je jedna velka ruleta...

jefitto

Tiež som donedávna s nikym nechodil a potom som si to s mojou prvou parádne roztočil, užili sme sa a potom sme sa rozviedli (mojou vinou). Samozrejme, aj ja som bol jej prvý, ale taku blbosť som teda neriešil. V tom bolo to čaro, že sme sa na sebe naučili bozkávať a tak :) Čím viac máš partnerov, tým si väčšia kur*a

jajka001_

keby mal bývalé, tak riešiš bývalé a porovnávaš sa s nimi
ked byvale nemal tak mas strach ze bude chciet skusat ake je to s inou
vsetko má dve strany
adam, prvá?

dexter

to sa neda povedat vseobecne.
ludia, uvedomte si konecne, ze kazdy je jedinecny a to, ze si tu precitas par nazorov (ktore tak ci tak budu rozne) neznamena, ze aj tvoj priatel rozmysla rovnako.
je to uplne INDIVIDUALNE !

zalubena1316

...asi mas pravdu :) netreba podobne veci riesit... ono v podstate sa strasne bojim, ze som pre neho neni dost dobra, preto zo mna vychadzaju podobne uvahy :)) ale kazdopadne dakujem- za uvedomenie sa.:))

AdamKrt

Zbytocne to riesis. Nikdy nevies, co ako dopadne, nech to mienis a nech to je akekolvek. Bud rada, uzivaj si to.

Tiez mam priatelku, ktora je moja prva. Bud rada, ze si jeho prva. Po prvy raz, ako sa hovori, to byva vzdy najintenzivnejsie, najkrajsie. Vacsinou...

Vobec by som to neriesil, co keby ako...