Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kazdodenna unava

simonna

Syma:no mam dvadsat a studujem.den travim vacsinou v skole a potom doma, lebo uz ani nikde moc nevladzem chodit.krvne testy mi robili,vraj mam vsetko ok,tak ja uz neviem. a este mi obcas dost casto trpnu koncatiny ale krvny tlak ma normalny.

melin

Caute
ja mam podobny problem s unavou,ale preto lebo ja beriem lieky ktore uspavaju a ja tie lieky musim brať z važnych dôvodou.Zaspim stych lekov okolo obeda,rano sa skoro zobudim sama od seba takže v noci spim kratko.Prosim vas mohli by ste mi poradiť ako sa mam voči tej silnej unave braniť?

lilianna

Unavena môžeš byť Zo stresu, z dlhého spania, konzumovania ťažkých jedál z nedostatku pohybu, zo stereotypu to je všetko ten lepši prípad. Ako tráviš bežný deň? Pracuješ fyzicky alebo psychicky? Pracuješ? Máš problémy? Vek?

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.