Aku sedacku?

magdi_na

siminii čo si tam naposledy kupovala? Segra si tam akurát kuchyňu vybrala, tak chce z tade kupovať, len ešte nemá vyskladanú, že akoby ju chcela potiahnuť, koľko skriniek jej bude treba, ale už si vybrala, čo by sa jej páčilo, tak som zvedavá, keď ju už bude mať a keď k nej zájdeme na prvý obedík :P

kvetka3

Vretienka áno, lebo veľa urobí aj to keď vidíme nejakú farbu alebo materiál naživo, je to sto a jedno na obrázku a naživo, niekomu cez net vyhovuje nakupovať skrz rýchlosť, ale je dobré ak sa dá aj ísť pozrieť osobne to čo chceme :)

vretienka

DADULAMIL TO TAK BYVA MYSLIM, ZE MNOHE TO TAK MAME, ZE NIEKTORE VECI NAS NAPRIKLAD NA OBRAZKU NEZAUJMU, ALE NAZIVO JE TO UPLNE NIECO INE. INY POCIT Z TOHO.

dadulamil

Rôzne štýly sú fajn, to mám aj ja rada, pretože mnohokrát v takých predajniach nájdem aj také kúsky, ktoré by som normálne, že nevyhľadávala, že by som nešla priamo za nimi, že ich chcem a pritom na takejto predajni ma oslovia!

siminii

Ja mám zas dobrú skúsenosť s Tempom Kondela, aj keď ide o ceny a aj o to akú majú ponuku. Ja som náročná čo sa týka nábytku, že nepáči sa mi hocičo, ale v tom obchode o ktorom som písala tam som si zakaždým našla niečo, čo mi padlo do oka, keďže široký sortiment majú a tým pádom aj rôzne štýly :)

tomas==

Ahoj, my sme kupovali sedačky dve na chalupu z Aska. Sú tam celkom dobré ceny podľa mňa a aj kvalitný tovar. Na tejto stránke nájdeš aktuálne zľavové kódy pre Asko: www.kodino.com Nemáš zač. Na chalupu sme kupovali také dve menšie sedačky tmavej farby, ale akosi ich už nemôžem nájsť v ponuke, inak by som ti poslal link. :)

danielka216

lujziara kamaratka si teraz kupovala pohovku do pracovne, taku mensiu, ale aj s uloznym priestorom, tak ak chces by som ti tu poslala, lebo mi ju posielala, ze aka to je :)

siminii

Biatlonistka neviem či by to niekomu prospelo, myslím skôr, že nie.
Ja tiež rada utrácam peniaze za nábytok, ale zase viem pokiaľ si môžem dovoliť ;)

lujziara

Mohla by si napísať, že akú pohovku si si to vyhliadla a kde?? Videla som len, že si o pohovke písala, ale inak nič viac :)

biatlonistka7

Tak baby ďakujem vám za tipy jak na to, len osobne nechcem robiť takéto veci, lebo neviem či by to nášmu vzťahu celkom prospelo. Preto som to drahému povedala úplne normálne, čo chcem, prečo chcem a teda som bola prekvapená z neho, že úplne v pohode to vzal. Že ak mám pocit, že sa nám to zíde, hodí, tak môžeme ju kúpiť :)