Flaska od koly :-)

lost

jaaaj, ja som napisal Miamy ? :D

no toto by som mohol pozuit na super (klamlivu)reklamnu kampan :

Chcete zit americky sen v Miamy?!
Len za 9995 EUR za dom aj s pozemkom v centre...

A miamy by bolo niekde v strede puste..

lost

No da sa tam zoshnat byt (alebo apartman) od 50000 USD (ale to je taka ako keby kopcianska ulica v petrzalke), a potom okolo 100-150 tisic, uz nieco solidnejsie, ais porovnatelne s BA, a hlavne ak je dolar teraz blizko 1.4 to musi byt fakt vyhodne :)
ja by som aj isiel :D

bibi123

lost, Ty si ma uplne doplietol s tym y v slove Miami v prispevku 10:29:O))) fakt? Tak sa tm podme prestahovat:O)))

lost

bibi123, videla si tam hady?

ani netusim kde su tie stavby :D

No Miami je asi tak drahe ako BA :D
Ale maju aspon PLAZ :D

bibi123

sweater-ved sa nepytaj a si ju normalne zober, aj tak nebude vediet, ci Ti ju uz nevzala predtym:O)))
lost, na miamy by som aj ja rada zila:O))) v pk som sa bola pozerat na stavebny pezinok, byvala slepicaren, ako je ta nova stvrt... je to tam celkom pekne.. az na tie hady:(((((

sweater

Dakujem vam vsetkym za rady, skusim v nejakej tej restike casnicku presvedcit (peknym usmevom alebo pohladom, alebo aj oboma narad ked to bude tvrdy oriesok :-) aby mi ju nechala, uvidime... diky

lost

No celkom blizko Cajle :D D: D:

No hej, to je to ze clovek si nevyberie kde sa narodi :)
Tak niekto sa narodi v BA a vidi to ako najlepsie mesto, a niekto v dedine ako PK a nechape co ludia vidia na tej BA, alebo opacne :)

Ale tak, co ine tam moze byt, jedine ze je tam viac ludi, moralka bude tak isto pokazena ako na celom slovensku, cize to je uz asi aj tak jedno, jedine ceny nehnutelnosti su o 10-20% vyssie :)
No ale je tam viac sluzieb.

Mne je akoze uplne jedno kde by som byval, ci by som len tak zostal v PK, alebo isiel do BA, alebo hoci aj do KE, ci do Miamy, alebo NY, alebo na Novy Zeland.. :D

Priliz velky vyber, a neviem podla coho si vybrat :D

bibi123

fiiiha, ja som si myslela, ze BA:DDD a v pk byvas na cajle???:DDD
poniektori sme si BA nevybrali, len sme sa tam narodili...

lost

asi si vykopem trezor a odlozim tam coca cola flasku, za 100 rokov to moje deti objavia a budu ultra bohate, lebo budu ultra vzacne :D
len dnes je vsetkeho tak vela, ze uz to asi nema cenu :)
mudry to clovek co si takto uchoval flasky (niekedy aj s obsahom).. ved to ma extremne vysoke RIO (vynos) ... snad aj 1 000 000 % v niekorom odvetvi :D
i ked je pravda ze za 100-200 rokov, ale aj tak :) pokrilo byto inflaciu...